کد خبر: ۷۹۶۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷ 12 November 2019
فرماندار اسبق کهگیلویه به عملکرد نماینده کنونی این حوزه انتخابیه در خانه ملت و احتمال کاندیداتوری " موحد " در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد" ابراهیم جعفری " در گفت و گو با خبردنا در پاسخ به این سوال که عملکرد " سردار هاشمی " نماینده کنونی کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی را چگونه ارزیابی کرد؟ اظهارداشت: اگر بخواهیم عملکردها را مقایسه کنیم باید نگاه منطقی داشته باشیم، من جزء منتقدین آقای هاشمی هستم اما باید این واقعیت را بپذیریم آقای هاشمی در زمانی مسوولیت را بدست گرفتند که شرایط اقتصادی کشور شرایط عادی نبوده، ما تحت شدیدترین تحریم ها واقع شده ایم و ایشان هماهنگی هم با دولت نداشتند اما قطعا آقای هاشمی بهتر از وضعیت موجود می توانستند کار کنند.
وی افزود: انتظاری که از آقای هاشمی می رفت بنظر من برآورده نشده و خیلی از آماده باش های ایشان اجرایی نشد و به مرحله اجرا نرسید و در مرحله حرف ماند.
موحد بستر حضور جوانان را در انتخابات کهگیلویه بزرگ فراهم کند
این فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به این سوال که آیا موافق کاندیداتوری " موحد " در انتخابات پیش رو در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ هم هستید؟ ادامه داد:‌ قانون اساسی مشخص کرده که هر فردی ایرانی از سن 30 سال تا 75 سال با داشتن حداقل های قانون می تواند در صحنه انتخابات حضور پیدا کنند و آقای موحد هم قطعا با دوستان شان بررسی می کنند که اگر صلاح شان براین باشد در انتخابات شرکت کنند و تشخیص بدهند که " قوای جسمانی شان " توان این را دارد قطعا در انتخابات حضور پیدا می کنند و حضور یافتن یا نیافتن بستگی به خودشان دارد.
جعفری گفت:‌ احساس می کنم آقای حاجی موحد در طی این 40 سال که در دوره دوم رقابت با آقای نجفی در سال 1362 رقابت کردند خدمات زیادی را به کهگیلویه هم انجام دادند و تلاش های زیادی هم کردند شاید اگر میدان را برای جوانان و فضا را برای حضور جوانان فراهم کنند بهتر باشد
وی نظر خود را راجع به اردوگاه اصلاح طلبان در کهگیلویه بزرگ هم اینگونه اظهارکرد و گفت: اصلاح طلبان یک ظرفیت مهمی در کشور و کهگیلویه بزرگ هستند، ندای تک صدایی را قبول نداریم و باید تمامی جریانات حضور داشته و فعال باشند.
این فعال سیاسی افزود: حضور همه جریان ها باعث گرم شدن تنور انتخابات می شود، اصلاح طلبان برای انتخابات پیش رو قطعا برنامه دارند و دارند جلسات مداوم و فشرده مهمی را در دست اقدام دارند.
فرماندار اسبق کهگیلویه در پاسخ به این سوال که پیش بینی تان از انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی چیست؟ هم ادامه داد: هفت انتخابات اخیر در کهگیلویه بزرگ را اصولگرایان پیروز شده اند ، آخرین باری که اصلاح طلبان پیروز شدند به سال 1367 با حضور حاج بهرام تاج گردون برمی گردد و از دور چهارم انتخابات تاکنون در کهگیلویه بزرگ را جناح اصولگرا و راست سابق پیروز شده اند.
به سختی می توان گفت اصلاح طلبان به اتحاد برسند
جعفری افزود: پیش بینی نمی شود کرد اما سبد آرای اصولگرایان در کهگیلویه بزرگ بیشتر از اصلاح طلبان است وعدد بیشتری دارند.
وی در پاسخ به این سوال که احتمال اتحاد اصلاح طلبان در کهگیلویه بزرگ بنظر شما وجود دارد یا خیر؟ هم اظهارداشت:‌ آن را هم نمی شود پیش بینی کرد اما اختلافات در اردوگاه اصلاح طلبان این حوزه انتخابیه بحدی زیاد هست که بسختی می توان گفت به اتحاد می رسند.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
چرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
جعفری جان بیادوستانه با موحد کشتی بگیر تا قوای جسمانی ان را محک بزنیم
بهمئی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
موحد کشتی گیر است حاضر است با هر کسی کشتی بگیرد رقیب می طلبد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
کشتی؟؟
مگه قراره بره تیم ملی کشتی ؟
بابا موحد الان باید حداقل 16 ساعت از شبانه روز را بخوابه
انسان تو پیری مثل کودکی هست به خواب زیاد نیاز داره!
قرار نیست ایشون بره اونجا مثل خیلی از پیرپاتال ها همش تو جلسه خواب باشه
چرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
ناشناس مطمن باشه تواز موحد در شبانه روز بیشتر میخوابی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار