کد خبر: ۸۰۱۳۶۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶ 29 November 2019
مسوول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح از راه اندازی بیمارستان صحرایی سپاه در سروک یاسوج خبر داد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس از یاسوج، سروان پاسدار سید علی ساداتی با اشاره به  برپایی بیمارستان صحرایی اظهار کرد: این بیمارستان صحرایی با بخش‌های مختلف تخصصی  به مدت ۱روز در  منطقه حاشیه‌نشین سروک فعال است.
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح  گفت: این بیمارستان اولین بیمارستان صحرایی است که توسط بسیج جامعه پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۸ دایر می‌شود.
وی با اشاره به اینکه  تمامی تخصص‌ها بر مبنای درخواست خود مردم در این بیمارستان فراهم‌شده است افزود: در این بیمارستان ۱۵نفر پرستار و ماما، ۳۵نفر پزشک متخصص و عمومی، ۱۰ نفر نیز کارشناسان سایر رشته‌ها با۲۰ نیروی تدارکاتی و خدماتی مشغول به خدمت‌رسانی به مردم هستند.
ساداتی تصریح کرد: در بیمارستان صحرایی متخصص داخلی، اطفال، زنان و زایمان ، عفونی، جراح عمومی،  گوش، حلق و بینی، چشم و کلینیک سیار دندان‌پزشکی، پزشک عمومی، شنوایی سنجی، بهداشت خانواده، بیماریهای واگیر دار و غیره واگیر دار و سلامت روان فعالیت می‌کنند.
این مسوول در پایان با اشاره به اینکه تا کنون بالغ بر ۲۰۰ تیم پزشکی به مناطق مختلف استان اعزام شده‌اند، خاطرنشان کرد: بخش‌های داروخانه، تیم های فرهنگی، تزریقات و پانسمان نیز در این بیمارستان صحرایی وجود دارد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار