گزارش ویژه تابناک از انتخابات
از نخستین ساعات شروع ثبت نام، برخی داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه سه گانه استان همزمان با دیگر نقاط کشور با حضور در فرمانداری ها اقدام به نام نویسی کردند.
کد خبر: ۸۰۱۹۰۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴ 01 December 2019
تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، در حالی که نخستین مرحله انتخابات یعنی نام نویسی ها داوطلبان آغاز شده بیشتر مناطق شهری و روستایی شهرستان های گچساران و باشت حال و هوای انتخاباتی به خود گرفته است و داوطلبان و گروه های سیاسی حامی آنان در حال تلاش برای جلب آرای مردمی هستند.
از نخستین ساعات شروع ثبت نام، برخی داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه سه گانه استان همزمان با دیگر نقاط کشور با حضور در فرمانداری ها اقدام به نام نویسی کردند.

بانوی ترک زبان با لباس محلی آمد و رقیب تاجگردون شد
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۵

زهره فولادی وندا بعنوان اولین بانوی گچسارانی با حضور در فرمانداری گچساران جهت کاندیداتوری در یازهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد تا در روز اول به عنوان دومین نامزد تا فعلا رقیب حتمی نماینده گچساران و باشت باشد..

این بانوی قشقایی با لباس سنتی به محل ثبت نام آمد که در نوع خود جالب بود.

گفتنی است فولادی وندا حقوق دان است.

برخی رسانه های محلی گچساران از این اقدام فولادی وندا استقبال کرده اند و نوشته اند :حضور فولادی وندا بعنوان یک بانو اگر با استقبال بانوان همجنس و همشهری اش روبرو شود این اعتماد به نفس را به دیگر زنان خواهد داد که آنان هم می تواند پا به عرصه های بزرگ بگذارند.

اولین های اولین روز ثبت نام / تاجگردون در گچساران صفری در بویراحمد + فیلم و تصاویر

کاندید اصلاح طلبان بویراحمد: دلیلی برای رد صلاحیت خود نمی بینم
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۱

اردوان ایزدپناه به عنوان کاندید اصلاح طلبان شهرستان بویراحمد و دنا هم اکنون وارد محل ثبت نام در فرمانداری بویراحمد شد و اقدام به ثبت نام نمود.

وی در پاسخ به خبرنگاران مبنی بر واکنش در صورت رد صلاحیت گفت : دلیلی برای رد صلاحیت خود نمی بینم.

وی همچنین گفت : اگر برنده انتخابات نباشد یعنی مردم وی را نخواهند تمکین می کند.

اولین ثبت نامی بویراحمد : مهمترین مشکل سوء مدیریت است
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۴

اولین ثبت نامی کاندیداتوری مجلس در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا جمشید صفری  بود که خود را فوق لیسانس مدیریت و بازنشسته ثبت احوال معرفی کرد .

صفری در گفتگو با تابناک کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت : مهمترین مشکل استان سوء مدیریت است.

وی عنوان کرد تا پایان رقابت ها در صحنه خواهم ماند.

اولین ثبت نامی کهگیلویه : اصلاح طلبم
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۱

همزمان با صدور دستور وزیر کشور ثبت‌نام انتخابات مجلس یازدهم در ستاد انتخابات شهرستان آغاز شد.

تا این لحظه تنها یک نفر با نامنویسی وارد کارزار انتخابات شده و به نظر می‌رسد داوطلبان حضور خود را به روزهای بعد موکول کرده باشند.

ثبت‌نام نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا شانزدهم آذرماه از ساعت هشت صبح تا ۱۸ در فرمانداری دهدشت انجام می‌شود.

 

عسکر میثاقیان دارای مدرک کارشناسی ارشد عربی اولین داوطلب حضور در انتخابات بود.

این نامزد انتخابات مجلس خود را اصلاح‌طلب و نماینده قشر فرهنگیان و جامعه علمی چهار شهرستان نامید.

 

شرکت در انتخابات شورای عالی فرهنگیان و انتخاب به عنوان نفر اول استان و صدای جامعه علمی حوزه انتخابیه از عوامل ترغیب وی برای شرکت در کارزار انتخابات بود.

تاجگردون از ناراضیان دلجویی خواهم کرد
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۵

نماینده فعلی مردم گچساران و باشت جز اولین ثبت نام کنندگان در اولین روز ثبت نام از نامزدهای نمایندگی مجلس در کهگیلویه و بویراحمد بود که با مراجعه به فرمانداری گچساران اقدام به ثبت نام نمود.
غلامرضا تاجگردون پس از ثبت‌نام در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه پاسخگوی سوالات شد.

اولین های اولین روز ثبت نام / تاجگردون در گچساران صفری در بویراحمد + فیلم و تصاویر

غلامرضا تاجگردون در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که شما با چه مدرکی نام‌نویسی کرده‌اید، اظهار کرد: مدرک تحصیلی من دکترا از بلژیک است و یک مدرک دیگر کارشناسی ارشد در رشته برنامه ریزی و تحلیل سیستم‌های اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی دارم که هر دو را به هیئت اجرایی تقدیم کردم.

وی با بیان اینکه برخی‌ها با مدرک، بازی می‌کنند و القابی را به خود می‌دهند، گفت: از سال 1380 در هئیت‌های علمی حضور داشته بالاترین رتبه و هم تراز استادی را دارم، رتبه 20 را دارم و 2 بار نشان خدمت گرفته‌ام.

نماینده فعلی گچساران با بیان اینکه جانباز هستم، افزود: برخی‌ها دوست دارند با مدرک بازی کنند ولی من فکر می‌کنم نیازی نیست.

تاجگردون در پاسخ به سوال دیگری که آیا شرایط برای کاندیداتوری ریاست جمهوری در سال 1400 فراهم است، در پاسخ گفت: شرایط فعلا برای ریاست جمهوری فراهم نیست.

نماینده فعلی گچساران در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه با توجه به وضعیت اقتصادی کشور مردم به مسوولان بدبین هستند و پخش کلیپ و افزایش بنزین هم باعث نارضایتی مردم شده است، ابراز کرد: اولا این کلیپ ربطی به من ندارد این کلیپ در سال 1396 بوده است.

وی ادامه داد: برای افزایش نرخ بنزین سه سال این موضوع در کمیسیون بودجه مطرح شد که در نهایت تصمیم را سران سه قوه گرفتند.

تاجگردون افزود: قطعا دیدگاه من این نبود و فرآیند تصمیم گیری به این سمت بوده است.

نماینده فعلی گچساران با بیان اینکه پخش این کلیپ غیراخلاقی بوده است، گفت: مردم از گرانی ناراحت و نگران هستند و آنچه که در پیش رو داریم این است که مردم ایران فهیم هستند امیدواریم که مسوولان این موضوع را درک کنند.

تاجگردون عنوان کرد: تصمیم سران و اینکه تایید مقام معظم رهبری در همین زمینه بود که درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین صرف افراد آسیب پذیر جامعه شود.

نماینده مردم گچساران عنوان کرد: تصمیم بر آن شد که درآمد حاصل از افزایش نرخ بنزین 50درصد آن صرف مردم و ما بقی هم برای دیگر هزینه‌ها تقسیم شود.

تاجگردون اظهار کرد: پرداخت کمک معیشتی از بودجه سال جدید کسر نخواهد شد.

وی در پاسخ به سوال دیگر آیا اسامی آنهایی که از شما می‌خواستند رشوه بگیرند را مطرح می‌کنید، ابراز کرد: یک تعداد افرادی بودند که می خواستند از من رشوه بگیرند که بعد از آن هم سکوت کردند.

تاجگردون در پاسخ به سوالی که شما در نشست شب گذشته بیان کردید که منتقدان می‌گویند نخبه‌کشی در دوران شما رخ داده است گفت: من تنها پاسخ منتقدان را داده‌ام و از حق خودم دفاع کردم.

نماینده فعلی گچساران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه طبق نظرسنجی‌ها شما برای دوره جدید رای خواهید آورد، تصریح کرد: باید منتظر ماند و دید که مردم چگونه رای می‌دهند.

وی با بیان اینکه اگر رای آوردم کار خود را ادامه خواهم داد، خاطرنشان کرد: در مجلس نهم همه مجلس اصولگرا بودند و من کار کردم. ‌

تاجگردون با بیان اینکه در آن دوران سمت‌هایی گرفتم، افزود: مجلس آن گونه نیست که بخواهد نیروهای فرهیخته را کنار بگذارد.

وی در پاسخ به دیگر خبرنگار که آیا حاضر هستید با روحانی به جهنم بروید و با رئیسی به بهشت نروید‌‌، خاطرنشان کرد: در آن زمان 2 صف کشیدند صف حسین و یزید و صف جهنم و بهشت به راه انداختند که اصلا این موضوع درست نبود.

تاجگردون گفت: من بیان داشتم که اگر بهشت شما این است ما به بهشت شما نمی‌رویم تنها عامل شکست رئیسی همین تفکر و صف‌کشی بود و اگر به روال عادی صورت می ‌گرفت قطعا از رئیسی حمایت می‌شد.

وی ادامه داد: ما عامل پیروزی روحانی نبودیم بلکه این گونه رفتارها موجب شد که روحانی رای آورد.

نماینده فعلی گچساران در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه چند درصد احتمال می‌دهید که پیروز می‌شوید و رای می آورید، گفت: درصد رای مشخص نیست ولی برای خودم پیش‌بینی هایی دارم و رای من بالاست و اگر رای آوردم به کار خود ادامه خواهم داد.

تاجگردون عنوان کرد: از آن کسانی که از من گلایه‌‌ای دارند و ناراحت هستند دلجویی خواهم کرد.

 

 
 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
آه مظلوم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
جناب تاج گردون ان شاءالله همانطور که نون بچه هامو بریدی خدانونت روببره وروسیاهت کنه همان بی بی حکیمه که بیمارستان گچساران به اسمشه
هرچه می خواهی ببر ولی نبر نان کسی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار