شهردار یاسوج گفت : بنابر درخواست های مردمی ، میدان (فلکه ) ساعت سابق یاسوج دوباره احیاء خواهد شد.
کد خبر: ۸۰۲۳۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹ 02 December 2019
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، نستهن مقدم در نشست هم اندیشی با هنرمندان شهر یاسوج گفت : با صحبت هایی که مسئولان سپاه صورت گرفت از آن ها خواستیم که اجازه دهند فلکه ساعت سابق دوباره احیا شود.
مقدم افزود : در مذاکراتی که صورت گرفت ، خواستار این م‌ضوع شدیم که با توجه به خاطرات مردم با این مکان و شناخت مردم از آن به عنوان میدان ساعت ، میدان شهدا به محل دیگری نامگذاری و در این مکان همان میدان (فلکه) ساعت احیا شود.
میدان (فلکه) ساعت قدیم یاسوج احیاء می شود
 
مقدم گفت : از همه کسانی که طرحی برای المان فلکه ساعت دارند می خواهیم طرح های خود را ارسال تا بهترین طرح مورد استفاده قرار گیرد.
شهردار یاسوج همچنین از تغییر المان میدان هفت تیر خبر داد و گفت : از طرح های هنرمندان به منظور جایگزینی المان فعلی استقبال می شود.
 
میدان (فلکه) ساعت قدیم یاسوج احیاء می شود
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
آخه یکی نیست به این شهردار بگوید نام فلکه عوض کردن چه دردی از مردان این دیار را درمان میکند که ساعت باشد یا پادشاه. بنظر من برازنده این میدان فقط میدان شهدا می‌باشد که خیابانهای آن منطقه به اسم شهداست ازخیابان شهدای ۱ الی ۸
لطفاً به فکرطراحی زیبایی شهر باش نمیخا نام شهدا را حذف کنی.
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
تو این جلسه من هیچ سپاهی را نمی‌بینم که تایید کرده باشه که فلکه شهدا را فلکه ساعت ببذارند.لطفاً شهردار محترم فکر این باشد که طرحی نو برای شهر طراحی کند . زیرگذری ، بالا گذری، سینمایی، وووووووو چکار اسم شهدا دارید
حذف کردن چه نفعی برای مردم دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
فلکه ساعت بر زبان مردم است شهردار درست می فرمایند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار