با ارسال نامه معاون وزارت بهداشت :
در این نامه آمده است : کلیه همکاران قبل از صدور هرگونه حکم و ابلاغ جهت مدیران کل معاونین و مشاورین و نفرات اول بعد از خود در دستگاه اجرایی ضمن کسب نظر مراجع ذی ربط، نظر و تایید نهایی مقام محترم وزارت را اخذ نمایند.
کد خبر: ۸۰۵۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵ 12 December 2019

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، به نقل از وب دا ، سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت،منابع وبرنامه ریزی وزارت بهداشت با ارسال نامه ای به دانشگاه های علوم پزشکی در خصوص ابلاغ انتصابات و احکام صادره از سوی معاونین، مشاورین و روسای دانشگاه های علوم پزشکی تذکراتی داد.
در این نامه آمده است : کلیه همکاران قبل از صدور هرگونه حکم و ابلاغ جهت مدیران کل معاونین و مشاورین و نفرات اول بعد از خود در دستگاه اجرایی ضمن کسب نظر مراجع ذی ربط، نظر و تایید نهایی مقام محترم وزارت را اخذ نمایند.
بنابراین گزارش متن کامل نامه معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت به معاونین، مشاورین و روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور به شرح زیر است:
کلیه معاونین، مشاورین و روسای محترم دانشگاه های علوم پزشکی کشور 
 با سلام و احترام 
 پیرو دستورات مکرر مقام محترم وزارت قبل از صدور احکام توسط آن عزیزان برای سطوح مدیریتی مختلف رعایت موارد ذیل الزامی است:
 ۱- نصب افراد در پست هایی که در ساختار و تشکیلات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همچنین دانشگاه ها تعریف نشده است در قالب ابلاغ انشایی از وجاهت قانونی برخوردار نمی باشد.
2- کلیه همکاران قبل از صدور هرگونه حکم و ابلاغ جهت مدیران کل معاونین و مشاورین و نفرات اول بعد از خود در دستگاه اجرایی ضمن کسب نظر مراجع ذی ربط، نظر و تایید نهایی مقام محترم وزارت را اخذ نمایند. بدیهی است عدم تایید ایشان منجر به لغو حکم صادره خواهد شد.
 3- با توجه به شرایط حساس کشور و جو سیاسی قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی، هرگونه نقل و انتقال و انتصاب مدیران ارشد در سطح استان‌ها که با فشار سیاسی و در راستای حمایت از جریان خاصی و توسط فرد یا جریان سیاسی محلی مورد بهره برداری قرار گیرد مطرود و غیر قابل قبول است.
4- همانگونه که بارها توسط وزیر محترم مورد تاکید قرار گرفته؛ انتصاب وابستگان و نزدیکان در پست های اجرایی و غیر اجرائی در سطح وزارتخانه و دانشگاه‌ها مذموم و غیر منطبق با شیوه شایسته سالاری و عدالت خواهی دولت تدبیر و امید است.
 لذا با پرهیز از این شیوه ناپسند حتی در صورتی که بستگان و نزدیکان شایسته داریم با استفاده از اندیشه خردمندانه ایشان به شیوه نظرخواهی غیر مستقیم و غیر رسمی از صدور هرگونه ابلاغ اجرایی و مشورتی برای ایشان و تقویت ذهنیت ژن خوب در اذهان جامعه دوری جوییم.
توفیق همه عزیزان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم. 

                                                                                                                                                    سیدکامل تقوی نژاد
                                                                                                                                             معاون توسعه مدیریت،منابع وبرنامه ریزی

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
سمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
یزدانپناه کل دانشگاه را از طایففه اش .......خانوادگی تبدیل نمودن
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار