کد خبر: ۸۰۶۱۳۰
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۹ 16 December 2019
در مراسمی  در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد اعضای هیئت منصفه مطبوعات منصوب شدند.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد؛ در اجرای اصل 168 قانون اساسی، و ماده 36 قانون مطبوعات در احکامی از سوی ناصر سراج، نماینده قوه قضائیه در هیئت منصفه مطبوعات سراسر کشور، اعضای هیئت در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند.
در مراسمی که به همین منظور، در دادگستری استان با حضور دکتر حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان ،مهرداد کرمی دادستان مرکز استان ، اردوان عزیزی معاون برنامه ریزی ،رضوی مسئول واحد نظارت و ارزشیابی قضات ،ضیایی رئیس حفاظت و اطلاعات و پیرسبزی ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد ،احکام عضویت هیئت منصفه مطبوعات استان ،پس از اتیان سوگند به آنان اعطاء شد.
لازم بذکر است که این اعضاء در استان کهگیلویه و بویراحمد 14 نفر هستند و به جرایم مطبوعاتی که در صلاحیت دادگاه مطبوعات می باشد در دادگاه کیفری یک مرکز استان حاضر و اظهار نظر می نمایند.
اعضای هیئت منصفه مطبوعات در استان کهگیلویه و بویراحمد آقایان :جعفر رضایی،جواد جلالی،عبدالکریم نگین تاجی ،محمد عرفانی،طهمورث داستان،همت اله دانش،زواره عرفانی ،سید ابراهیم موسوی فراز،محسن رضایی،رضا خردمند ،رستم حسن زاده،حبیب اله پیشوا،اله بخش آذرپیوندو سرکار خانم زینب قربانی می باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار