کد خبر: ۸۱۲۷۵۴
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴ 09 January 2020
مدیرکل راهدای و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: به علت بارش سنگین برف و باران از صبح روز پنجشنبه ،راه ارتباطی ۵۰ روستای این استان مسدود شده و تردد در آنها امکان پذیر نیست.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ،محمد نصیری راد روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: بیشتر این روستاها در شهرستان بویراحمد قرار دارند و با توجه به بارش سنگینن برف احتمال مسدود شدن راهای روستایی در استان نیز در حال افزایش است.
 وی بیان کرد: ریزش متناوب برف در جاده های ارتباطی برفگیر و کوهستانی استان و بارش باران درسایر محورها سبب لغزنده شدن سطح جاده ها شده است.
نصیری راد تصریح کرد کرد: هم اکنون در محورهای یاسوج- سمیرم، یاسوج- اقلید، یاسوج- مارگون، یاسوج- لوداب، یاسوج-سپیدار، دشت روم، یاسوج سرفاریاب، یاسوج به سی سخت و یاسوج- بابامیدان برف می بارد و تردد در این مسیرها بدون رنجیر چرخ امکان پذیر نیست.
وی افزود: به رانندگان توصیه کرد که پیش از تردد در این جاده ها، سیستم گرمایشی خودرو را بررسی و در صورت وجود مشکل فنی آن را تعمیر کنند.
نصیری راد عنوان کرد: همچنین همراه داشتن تجهیزات زمستانی و قرار دادن جیره خشک و لباس زمستانی گرم در داخل وسیله نقلیه برای استفاده در مواقع ضروری توصیه می شود.
وی افزود: ۲۲۰ راهدار با ۱۵۰ خودروی سنگین، نیمه سنگین و سبک در ۲۳ راهدارخانه ثابت و سیار هنگام بارش‌ها به صورت شبانه روزی مشغول عملیات راهداری و بازگشایی جاده‌ها هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار