کد خبر: ۸۱۵۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱ 18 January 2020
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی در گفتگو با میزان گفت: امروز در مناطق شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، شمال، شمال شرق و بخش‌هایی از مرکز بارندگی خواهیم داشت.
وی افزود: شدت بارش‌ها در استان‌های گلستان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، آذربایجان غربی، کردستان، خوزستان و نقاطی از ایلام قابل مشاهده است.
این کارشناس درباره وضعیت جوی فردا ادامه داد: با ادامه فعالیت این سامانه بارشی در بیشتر نقاط کشور به جز استان سیستان و بلوچستان‌ها بارش‌ها ادامه پیدا می‌کند. فعالیت این سامانه در جنوب کشور با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی همراه خواهد بود. همچنین در ارتفاعات بارش‌ها به صورت برف است.
نقشینه گفت: در روز دوشنبه، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز، شمال شرق و شرق بارش باران و برف خواهد داشت. همچنین در جنوب و جنوب شرق (استان سیستان وبلوچستان) بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.
وی افزود: دو روز آتی، غرب دریای خزر و شمال خلیج فارس مواج خواهد بود.
نقشینه درباره وضعیت جوی سیستان وبلوچستان گفت: امروز و فردا در این استان بارش نداریم، اما در سه روز آینده، وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق خواهیم داشت.
کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز، دوشنبه و جمعه با ورود سامانه‌های بارشی جدید، تا پایان هفته کشور بارانی خواهد بود.
وی با اشاره به وضعیت جوی پایتخت گفت: امروز در بعضی ساعات بارش برف و باران و وزش باد خواهیم داشت. همچنین برای فردا آسمان تهران برفی می‌شود.
این کارشناس درباره گرم‌ترین و سردترین مرکز استان اظهار کرد: بجنورد و مشهد با دمای منفی شش درجه سردترین و بندرعباس با دمای مثبت ۲۳ درجه گرم‌ترین مرکز استان‌ها بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار