کد خبر: ۸۲۲۸۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۶ 15 February 2020 امروز مردم  باباکلان* با استقبال گرم از *دکتر هومان عسکری* حمایت خود را اعلام کردند.

 حاج اکبر بمانی با خبرهای داغ آمده بود.  او در این همایش، از *حضور سه نخبه متخصص و کاردان ایل، ایثارگر  و جانباز حاج احمد خورشیدی، مهندس حاج علی پولادی وندا و مهندس یوسف باقری در ستاد دکتر هومان عسکری* خبر داد.

 استاد سخن ایل بزرگ قشقایی، *جناب آقای صیف الله کریمی دره شوری*، حضور دکتر هومان عسکری را در عرصه انتخابات *یک فرصت بی بدیل و مانا خواند و اضافه کرد: اگر به اقتضای زمان عمل نکنیم عقب خواهیم ماند و هومان یک اقتضای زمان است برای شهر و ایلمان.

دکتر هومان عسکری در این همایش ضمن اشاره به *ناکارآمدی مجلس دهم و معافیتهای مالیاتی ناعادلانه*،نمایندگان مجلس را مورد خطاب قرار داد و گفت: شما وکیل المله هستید یا وکیل الدوله؟؟؟

وی مناظره را از مصادیق و شاخصه های جامعه پیشرفته دانسته و ضمن دعوت کاندیداهای دیگر به مناظره با هر زبان و هر زمینه ای که آنها می خواهند، گفت: هر کس از مناظره فرار کند، نشانه ضعف اوست.

در پایان، با باباکلانیها به زبان مادری اش سخن گفت و خطاب به آنها چنین گفت: باباکلان چشم کشکولیهاست و باید باز و بینا بماند و در این دوره چشمان کشکولی باز است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار