کد خبر: ۸۲۴۲۷۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴ 19 February 2020
فرماندار گچساران گفت: بر اساس برآورد جمعیت گچساران و باشت، بیش از ۱۱۵ هزارو ۵۰۰ نفر در این شهرستان ها واجد شرایط شرکت در انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی هستند. علی خوان پایه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از واجدین شرکت در انتخابات  ۹۸ هزارو ۴۰۰ نفر در گچساران و ۱۷ هزارو ۱۰۰ نفر در باشت هستند.
وی بیان کرد: ۱۵۱ شعبه اخذ رأی در انتخابات مجلس شورای اسلامی برای حوزه انتخابیه گچساران و باشت در نظر گرفته شده که از این تعداد ۱۰۵ مورد در گچساران و ۴۶ شعب در باشت است.
خوان پایه ابراز کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در نظر گرفته شده‌ است.
وی ادامه داد: نیروها و عوامل اجرایی به‌کار گرفته شده برای شعبه‌های اخذ رای آموزش‌های لازم را فرا گرفته‌اند.
خوان پایه تصریح کرد: واجدان شرایط در ۲ اسفند می توانند با ارائه شناسنامه و کد ملی، برگ تعرفه اخذ و رای خود را به صندوق بیندازد.
وی اظهار داشت: صندوق های آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی عصر پنجشنبه به نمایندگان فرماندار و عوامل اجرایی  در گچساران تحویل داده می شود.
فرماندار گچساران گفت: اطمینان بخشیدن به مردم از روند برگزاری صحیح و قانونی انتخابات یکی از وظایف مهم خبرنگاران است.
وی ابراز کرد: رسانه ها در تقویت روحیه نشاط و امید در جامعه و همچنین انسجام و وحدت ملی بویژه در ایام منتهی به انتخابات تلاش کنند.
خوان پایه افزود: امت اسلامی همواره با آزادی کامل در تعیین سرنوشت خود نقش دارند و برگزاری انتخابات سالم و شفاف بیانگر این مشارکت همگانی است.
۹ نفر در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در رقابت برای کسب یک کرسی بهارستان حضور داشتند که با کناره گیری یک نامزد شمار داوطلبان این حوزه انتخابیه به هشت نفر رسیده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار