کد خبر: ۸۲۵۸۴۵
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶ 24 February 2020
فرمانده انتظامي استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف 246 کیلو تریاک از یک دستگاه خودروی پژو پارس در محور شیراز- یاسوج خبر داد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مهدی انصاری اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی برانتقال محموله ای مواد مخدر در محور شیراز به یاسوج پس از هماهنگی با مرجع قضائی تیمی از مأموران مبازره با مواد مخدر استان به محل اعزام شدند.
وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه خودروی پژو پارس مشکوک شدند و به آنان دستور توقف دادند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: رانندگان با بی توجهی به دستور مأموران به مسیر خود ادامه داده که پس از طی مسافتی و در نهایت با شلیک چند تیرهوایی خودروها نیز متوقف شدند.
وی بیان داشت: در بررسی مأموران مشخص شد که یکی از خودروها اسکورت کننده مواد مخدر و در بازرسی از خودروی دیگر 246 کیلو ترياک که به طرز بسيار ماهرانه اي در آن جاساز شده بود کشف و ضبط کردند.
سردار انصاری با اشاره به این که راننده خودروی حامل مواد مخدر با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شد،خاطرنشان کرد: راننده خودروی اسکورت کننده مواد دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.
فرمانده انتظامی استان با توجه به شدید برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای پلیس با سوداگران مرگ و باند‌های قاچاق مواد مخدر از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار