کد خبر: ۸۲۶۳۵۵
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ 26 February 2020

طی حکمی؛ زیور روستا به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان دنا منصوب شد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس از سی‌سخت، در مراسمی و طی حکمی از سوی کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد زیور روستا معاون فرماندار دنا شد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دومین معاون فرماندار زن دولت دوازدهم در این استان منصوب شد.
نادیا صداقت با اعلام این خبر عنوان کرد: در راستای تحقق وعده دولت تدبیر و امید مبنی بر واگذاری مناصب مدیریتی به بانوان و استفاده از ظرفیت آنان، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، زیور روستا را به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان دنا منصوب کرد.
صداقت ضمن ابراز خرسندی از این موضوع گفت: خوشبختانه استاندار کهگیلویه و بویراحمد نگاه حمایتی ویژه‌ای نسبت به انتصاب بانوان داشته و بر استفاده از توان بانوان شایسته در جایگاه‌های مدیریتی تاکید دارد.
صداقت با بیان اینکه شایسته گزینی در وزارت کشور یک اصل اساسی است، بیان کرد: استفاده از زنان در پست‌های مدیریتی و ارکان اجرایی سازمان‌های مختلف به‌ مثابه استفاده از نیمی از ظرفیت و استعدادی است که خداوند به جامعه اعطا کرده است و بدون شک استفاده از ظرفیت‌های بانوان می‌تواند به رفع مشکلات کمک کند.
گفتنی است زیور روستا پیش از این به عنوان کارشناس امور اداری و مدیر حراست فرمانداری شهرستان دنا مشغول به خدمت بود و دارای سابقه ۱۰ ساله در فرمانداری این شهرستان است.
شایان ذکر است زیور روستا پس از نادیا صداقت به عنوان دومین معاون فرماندار زن در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شده است.
لازم به ذکر است نادیا صداقت کمتر از یک هفته پیش در آئین جشن روز زن از انتصاب زنان شایسته استان در پست های مدیریتی خبر داد‌ه بود.
 
دومین معاون فرماندار از زنان کهگیلویه و بویراحمد معارفه شد
دومین معاون فرماندار از زنان کهگیلویه و بویراحمد معارفه شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار