هشدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد :
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:  آمد و شد در محورهای ورودی استان با استقرار گروه‌ های ویژه به شدت کنترل می‌ شود.
کد خبر: ۸۳۳۳۹۸
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲ 23 March 2020به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، حسین کلانتری از روزهای ابتدایی ورود این ویروس به استان تا به امروز به صورت مستمر و سرزده از بعضی ایستگاه های غربالگری از جمله ایستگاه غربالگری محور یاسوج_اصفهان بازدید داشته و از نزدیک بر روند کنترل ورود و خروج مسافران در این محور مواصلاتی نظارت داشته است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از ایستگاه غربالگری محور یاسوج_اصفهان با تاکید بر اینکه کنترل ورودی های استان از جهات مختلف حائز اهمیت است،

وی با تاکید بر اینکه محور یاسوج_اصفهان از مسیر پل کتا مهم ترین ورودی استان است، عنوان کرد: باتوجه به دستورالعمل ابلاغی، اجرای کامل این دستورالعمل برای کنترل ورودی پل کتا و اطمینان یافتن از جلوگیری از ورود افرادی که احتمال ابتلا به این ویروس را دارند، حائز اهمیت است. 
سلامت مردم شوخی بردار نیست ، هیچ کوتاهی پذیرفتنی نیست/ بعد از غلبه بر کرونا میزبان گردشگران هستیم

کلانتری خاطرنشان کرد: همانگونه که بارها از طریق رسانه ملی و استانی، سایت ها، پایگاه های خبری و فضای مجازی اعلام شده است به علت تعطیلی هتل ها، رستوران ها، واحدهای بوم گردی، تفرجگاه ها و پارک ها امکان اسکان هیچ مسافری در استان وجود ندارد.

وی افزود: مسافران باید در بدو ورود توجیه شوند تا مسیر مناسبی را برای تردد انتخاب کنند.


استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مردم این استان به مهمان نوازی شهرت دارند، عنوان کرد: اما اکنون حفظ سلامتی میزبان و مهمان مهم ترین اولویت ما است، بعد از شکست کرونا ویروس و در ایام تابستان میزبان مهمانان خواهیم بود.

کلانتری تاکید کرد: سلامت مردم شوخی بردار نیست و در صورت بی توجهی به دستور العمل ها و کوتاهی هیچ عذری از کسی پذیرفتنی نیست.


وی از استقرار تیم های پایش سلامت و ایستگاه های غربالگری در همه محورهای ورودی استان خبر داد و گفت: تیم های غربالگری به صورت ۲۴ ساعته در این محورها مشغول به فعالیت هستند و همه‌ محورها به صورت مرتب رصد و کنترل می شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار