پاسدار حسین احمدی در حین خدمت در راه سلامت مردم شهرستان باشت دچار حادثه شد.
کد خبر: ۸۳۳۹۷۶
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳ 26 March 2020

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس ا این روزها شاهد شبانه‌روزی و از جان گذشتگی پاسداران و بسیجیان انقلابی در راه تضمین سلامت مردم هستیم که تلاش‌ها اکنون به مرحله مجاهدت و ایثار رسیده است.
ملت قدرشناس ایران به مانند همه بحران‌ها از سیل و زلزله گرفته تا دفاع مقدس و دفاع از حرم و حریم مرزها و این روزها حوزه سلامت مردم به مجاهدت سبزپوشان سپاه اسلام و بسیجیان افتخار می‌کنند.
یکی از این سبزپوشان همیشه در صحنه پاسدار حسین احمدی جمعی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت است که در راه خدمت به مردم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا دچار سانحه می‌شود.
پاسدار فداکار

سرهنگ پاسدار رضازاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت در همین خصوص با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه بسیج و سپاه شهرستان باشت برای مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: همکاران ما و به خصوص بسیجیان شهرستان در راستای ریشه‌کنی این ویورس و قطع زنجیره آن شب و روز نمی‌شناسند و در حال خدمت و مجاهدت هستند.
وی گفت: یکی از همکاران ما پاسدار حسین احمدی است که در هنگام ضد عفونی معابر دچار حادثه می‌شود و در ای‌.سی‌.یو بیمارستان شهید رجایی گچساران بستری است.
این فرمانده با بیان اینکه اقدامات زیادی در یک ماهه اخیر توسط جهادیون سپاه و بسیج باشت انجام شده اظهار کرد: در همه زمینه‌ها از جمله تولید ماسک و توزیع آن بین مردم و توزیع اقلامی مثل ضد عفونی کننده‌ها و همچنین ضد عفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی اقدامات گسترده‌ای توسط ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان انجام شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار