ویسی پور : کلیه ورودی‌های استان کهگیلویه و بویراحمد کنترل می شوند و مسافران غیربومی توسط نیروهای پلیس راه و راهور به خروجی‌های شهرهای این استان هدایت می شوند و به مسافران غیربومی اجازه تردد و ورود به شهرها داده نمی شود.
کد خبر: ۸۳۳۹۷۸
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰ 26 March 2020
رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش ۴۵ درصدی ترددهای جاده ای در تعطیلات نوروزی (۲۵ اسفند ۹۸ تا ۵ فروردین ۹۹) در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سرهنگ «بهنام ویسی پور» گفت: با بررسی آمار ترددهای جاده ای با توجه به تردد شمارهای مکانیزه، میزان ترددها در جاده های استان نسبت به مدت مشابه نوروز سال گذشته ۴۵ درصد کاهش داشته است.
وی افزود: طی این مدت حوادث رانندگی فوتی، جرحی و خسارتی استان کهگیلویه و بویراحمد کاهش ۵۶درصدی یافت.
رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: در تعطیلات نوروزی(۲۵ اسفند ۹۸ تا ۵ فروردین ۹۹) تلفات جاده ای استان ۷۷درصد کاهش داشت.
سرهنگ ویسی پور با بیان اینکه مردم از تردد بپرهیزند و در خانه بمانند، خاطرنشان کرد: در راستای عمل به توصیه های بهداشتی مسئولان و ستاد مقابله با کرونا از عموم مردم عزیز استان تقاضا می شود از ترددهای غیر ضروری در جاده های استان پرهیز کنند.
وی تصریح کرد: کلیه ورودی‌های استان کهگیلویه و بویراحمد کنترل می شوند و مسافران غیربومی توسط نیروهای پلیس راه و راهور به خروجی‌های شهرهای این استان هدایت می شوند و به مسافران غیربومی اجازه تردد و ورود به شهرها داده نمی شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار