کد خبر: ۸۳۴۶۸۲
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰ 29 March 2020
مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مسابقه شعر و داستان مجازی استانی با محوریت پیشگیری از کرونا خبر داد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، حمید حسینیان در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: مسابقه شعرو داستان مجازی استانی با محوریت پیشگیری از کرونا در بخش‌های داستان کوتاه و شعر فارسی در استان برگزار می‌شود.
حسینیان با بیان اینکه در بخش داستان کوتاه حداکثر ۴۵۰۰ کلمه و در شعرفارسی در همه قالب‌ها امکان شرکت در مسابقه وجود دارد، اظهار کرد: این موضوع می‌تواند در قالب‌های طنز و یا جدی باشد.
وی از در نظر گرفتن هدایا برای بخش شعر و داستان این مسابقه خبر داد و عنوان کرد: در بخش شعر برای نفر اول ۴ میلیون ریال، نفر دوم ۳ میلیون ریال و نفر سوم ۲ میلیون ریال در نظر گرفته خواهد شد.
حسینیان گفت: به نفرات اول تا سوم بخش داستان نیز به ترتیب ۵ میلیون ریال، ۴ میلیون ریال و ۳ میلیون ریال جوایز نقدی اهدا خواهد شد.
مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان، گفت: علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند تا تاریخ ۲۰ فروردین ماه آثار خود را به شکل متن و یا ویدئوی شعر خوانی و یا داستان به شماره مجازی ۰۹۱۷۵۱۵۶۸۴۱ ارسال کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار