مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره مجازی رسانه ای پیشگیری از کرونا در 4 بخش تیتر و خبر،مقاله و گزارش،کلیپ خبری و عکس خبری در استان خبر داد.
کد خبر: ۸۳۶۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸ 04 April 2020
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، محمدعلی پیرسبزی گفت: بدون تردید جامعه فرهنگ و هنر و بویژه اصحاب رسانه در راه پیشگیری و مبارزه با کرونا مجاهدانه تلاش کردند.

وی با بیان اینکه شایسته بود به پاس این تلاش و مجاهدت اصحاب رسانه ، جشنواره ای برای تکریم و تجلیل از فعالیت آنها در دوره ویروس کرونا برگزار کنیم افزود: این جشنواره با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری ،بسیج رسانه سپاه فتح و دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: این جشنواره در 4 بخش تیتر و خبر،مقاله و گزارش،کلیپ خبری و عکس خبری برگزار می شود.
وی در ادامه با اشاره به موضوعات این جشنواره افزود: کرونا و امید بخشی به جامعه،کرونا و آگاهی بخشی به جامعه،فرهنگ سازی بهداشت عمومی، فرهنگ سازی شعار"درخانه بمانیم" ایثار و جانشفانی کادر بهداشتی و درمانی استان، اقدامات  گروه های جهادی و دستگاه های مختلف استان، پاسخ به شایعات و همچنین مطالبه گری از مسئولین، محورهای اصلی موضوعات جشنواره می باشند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هر یک از اصحاب رسانه مجاز به ارسال 2 اثر منتشر شده در بازده زمانی اسفند 1398 تا 25 فروردین ماه 1399 می باشد.
پیرسبزی همچنین نحوه ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره  را از طریق پیام رسان های سروش و واتس آپ  به شماره 09173448021 –مدیر روابط عمومی اداره کل اعلام و گفت: مهلت ارسال آثار 25 فروردین ماه می‌باشد.
وی یادآور شد  جزئیات برگزاری این جشنواره  در فراخوان و پوستر و  از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار