وزیر راه و شهرسازی در واکنش به گزارش کمیسیون اصل ۹۰مجلس درباره دلایل سقوط ATR پرواز تهران-یاسوج، گفت: هیچ فردی در حوزه هوانوردی اجازه اظهارنظر ندارد.
کد خبر: ۸۵۲۵۱۵
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵ 20 May 2020
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، محمد اسلامی درباره گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس در خصوص هواپیمای مسافری تهران یاسوج اظهار کرد: گزارش کمیسیون اصل 90 هنوز به دست ما نرسیده است و نظارت بر بخش هوایی جزو وظایف ذاتی سازمان هواپیمایی است.
وی با بیان این‌که هیچ فردی در حوزه هوانوردی اجازه اظهارنظر ندارد، ادامه داد: در رابطه با سانحه پرواز تهران- یاسوج سخنگوی کمیسیون اصل 90  به من مراجعه کرد و از من خواست تا کمیته سوانح سازمان هواپیمایی، گزارش خود را منتشر نکند تا گزارش این کمیسیون منتشر شود.
وزیر راه و شهرسازی یادآور شد:‌من هم به سازمان هواپیمایی منتقل کردم که تا قبل از انتشار گزارش کمیسیون اصل 90، گزارش کمیته سوانح را اعلام نکند این در حالی است که گزارش کمیته سوانح سازمان هواپیمایی زیر نظر نماینده ایکائو تهیه شده است. این گزارش‌ها را با هم مقایسه و سپس اظهارنظر می‌کنیم.
کمیسیون اصل 90 مجلس دیروز در گزارشی سازمان هواپیمایی،‌ شرکت فرودگاه‌ها و شرکت آسمان را مقصر سقوط هواپیمای ATR پرواز تهران-یاسوج معرفی و از گزارش جانبدارانه دفتر بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری انتقاد کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار