سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شانزدهمین روز از خرداد ماه 99 را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.
کد خبر: ۸۵۸۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱ 05 June 2020
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شانزدهمین روز از خرداد ماه 99 را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد ابن در حالی است که نکته مهم آمار امروز همانند اکثر مبتلایان تماس با افراد آلوده بوده است.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد؛ دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از 100 مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج، 6 مورد مثبت گزارش شده است.
وی ابراز داشت: با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به 803 بیمار رسید که مبتلایان جدید یک بیمار زن در شهرستان بهمئی، چهار بیمار زن در شهرستان بویراحمد و یک بیمار زن در شهرستان کهگیلویه می باشد.
دکتر یزدانپناه یادآور شد: هر 6 بیمار با موارد مثبت در تماس بوده اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: اگر رعایت پروتکل های بهداشتی در زندگی مردم مورد توجه قرار نگیرد دچار پیک‌های خطرناک خواهیم شد وشمار بسیار زیادی مبتلا و مرگ و میر خواهیم داشت.
وی در پایان گفت: از همه مردم استان تقاضا داریم که به هیچ وجه بدون ماسک در محیط های عمومی حاضر نشوند و با سهل انگاری سلامت خود و جامعه را به خطر نیندازند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار