آیا یکی دیگر از نمایندگان مجلس یازدهم هم از قطار قانون گذاری پیاده خواهد شد یا قرار است حضورِ تمدید شده وی برای چهار سال دیگر تداوم بیابد؟
کد خبر: ۸۶۹۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۷ 30 June 2020
آیا یکی دیگر از نمایندگان مجلس یازدهم هم از قطار قانون گذاری پیاده خواهد شد یا قرار است حضورِ تمدید شده وی برای چهار سال دیگر تداوم بیابد؟

به گزارش «تابناک»، پس از حاشیه‌هایی که درباره مدرک تحصیلی یکی از نمایندگان یازدهمین مجلس شورای اسلامی مطرح شد و حضور وی را در هرم بهارستان و روند قانون گذاری و نظارت منتفی کرد، حالا «غلامرضا تاجگردون» تبدیل به یکی از سرشناس‌ترین چهره‌های مجلس فعلی شده است.

سیاستمدار و اقتصاددانی که به رغم دو دوره حضور در مجلس و تکیه اش بر صندلی ریاست کمیسیون برنامه و بودجه این قوه و در شرایطی که توانسته با کسب آرای حداکثری در حوزه انتخابیه گچساران، زادگاهش، برای باور سوم روانه خانه ملت شود، حالا در کانون توجه بسیاری قرار دارد و برخی تاکید دارند که بقا یا خداحافظی اش با نمایندگی، حکم سنگ محکی جدی برای مجلس را دارد.

فعل و انفعالاتی که موجب شده تاجگردون بیش از همیشه به نقل محافل تبدیل شود، حتی بیشتر از زمانی که ریاست کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات را عهده دار بود و به باور برخی، نقشی کلیدی در بودجه سالانه کشور داشت. شهرتی که شاید بدترین اتفاق ممکن از دید او باشد چراکه برآمده از شائبه‌ها و ابهامات فراوانی است که به عملکرد وی منتسب می‌شود.

از اشکال وارده به مدرک تحصیلی وی که به مدد آن عضو هیات علمی دانشگاه شده تا نسبت دادن برخی تخلفات به او و حتی پیوست کردن کیلپ تبلیغات مفصل انتخاباتی اش در ماه‌های گذشته، تاجگردون این روز‌ها در فضایی نفس می‌کشد که حتی بررسی اعتبارنامه اش در یکی از شعب مجلس و تایید آن هم نتوانسته از سنگینی اش بکاهد.

فضایی غبارآلود که قصد داریم کمی در آن کنکاش کنیم و برای این کار چه راهی بهتر از گفت‌وگوی صریح و بی پرده با او.
گفت‌وگویی که به صورت زنده از صفحه «اینستاگرام تابناک» پخش خواهد شد و امیدواریم در سایه طرح موضوعات مختلف و شنیدن پاسخ‌های این نماینده به آنها، امکان قضاوت در این خصوص برایتان فراهم شود.

با ما همراه باشید؛
سه شنبه، دهم تیرماه ۱۳۹۹، ساعت ۲۱ در صفحه اینستاگرام «تابناک»
 
رک و پوست کنده با نماینده مشهور این روزها؛ «تاجگردون»!
 
 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار