واکنش بزرگواری به یک خبر:
این روزها عده‌ای تنگ نظر کم ظرفیت که قابل ذکر نیستند بر علیه بنده دست به شایعات بی اساس زده‌اند که جهت آگاهی مردم عزیز به بخشی از آن‌ها اشاره می‌کنم.
کد خبر: ۸۶۹۱۴۶
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴ 30 June 2020

سید علی محمد بزرگواری نماینده اسبق کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلاامی به برخی خبرها در خصوص کاندیداتوری‌اش در انتخابات مجلس خبرگان واکنش نشان داد .
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، بزرگواری طی یادداشتی نوشت :
بسم الله الرحمن الرحیم
اسلام همواره به انسان توصیه می‌کند تا درباره آن چه به آن یقین و علم ندارد، زبان نگشاید همچنان که می‌فرماید:
«لا تقف ما لیس لک به علمان السمع و البصر و الفؤاد کل اولئک کان عنه مسئولا»
به چیزی که علم و اطمینان نداری، اعتماد مکن و آن را بر زبان میاور، زیرا گوش و چشم و دل و اندیشه آدمی مسوول خواهند بود.
کسی کرده بی آبرویی بسی چه غم دارد از آبروی کسی شایعه در دیدگاه اسلام از گناهانی است که دارای کیفر دنیوی و اخروی است.
این روزها عده‌ای تنگ نظر کم ظرفیت که قابل ذکر نیستند بر علیه بنده دست به شایعات بی اساس زده‌اند که جهت آگاهی مردم عزیز به بخشی از آن‌ها اشاره می‌کنم.
اولاً بنده آیت‌الله مصطلح حوزوی نیستم یعنی امثال بنده به آن حدی نرسیده‌ایم که با ادله اربعه استنباط حکم شرعی بکنیم اگر خدا قبول کند که با عملکرد خودمان دلیل و راهنمای مسلمین باشیم همان حجت الاسلامی از سر ما زیاد است.
ثانیاً بنده از آن کسانی نیستم که خدای نخواسته از واژه آیت‌الله قلابی و من در آوردی و نعلین زرد و ریش دراز عوام فریبی کنم و با لابی گری بخواهم خودم را بر دیگران قالب کنم.
پس آقایانی که ادعای حزب اللهی و اصولگرایی و متاسفانه انقلابی گری دارید با چه حجت شرعی شایعه سازی می‌کنید که فلانی برای مجلس خبرگان خودش را آماده می‌کند بنده مجلس شورای اسلامی را که آب و نان داشت و از چرب و شیرین دنیا بر خوردار بود رها کردم خبرگان پیشکش شایعه سازان.
ثالثاً بنده اگر دنبال زد و بند سیاسی و مادی می‌بودم با همان اصولگراهای بالایی به راحتی می‌توانستم بار و بنه خودم را ببندم نیازی نبود با کس یا کسانی که هم سلیقه‌ام نیستند توقع مادی یا پستی برای خودم و نزدیکانم داشته باشم.
شما که به امثال بنده که همه می‌بینند و می‌شناسند این چنین تهمت و افترا و پیشگویی‌های دروغین می‌بندید وای به حال دیگران که رقیب شما هستند و بدا به حال آن‌هایی که به مدارک سازی غیر مستند شما ترتیب اثر می‌دهند.
همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم و اگر تهمت‌هایی که به مادر شهید زده‌اند صحت داشته باشد وای به حال همه ماها مخصوصاً دستگاه‌های مرتبط با شهدا که دیگر سکوت جایز نیست
 و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ
------------------------------------------------------
سید علی محمد بزرگواری
دوشنبه ۹ تیر ماه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار