کد خبر: ۸۷۲۳۵۲
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸ 07 July 2020
متخصص جراحی عمومی بیمارستان شهید بهشتی گفت: این بیمار هم استانی به علت سرطان پیشرفته کلیه چندین بار به استان های مجاور جهت درمان مراجعه نمود ولی به علت ریسک بالای جراحی و داشتن شرایط قلبی و ریوی نامناسب و کم خونی شدید و ریسک بالای مرگ و میر تحت عمل جراحی قرار نگرفته بود.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج؛ دکتر عیسی صالحی افزود : معمولا طبق علم پزشکی اینگونه بیماران راهی جز عمل جراحی ندارند. عدم جراحی این بیمار نیز منجر به ورم شدید پا و بدن وی شده بود که بعد از مراجعه، با هماهنگی تیم جراحی و با کمک پزشکان حاذق دکتر سادات؛ متخصص عروق، دکتر محمد حسینی؛ متخصص بیهوشی و تکنیسن های اتاق عمل طی چهار ساعت تحت عمل جراحی قرار گرفت و با موفقیت به پایان رسید. این عمل و سایر عمل های انجام شده در بیمارستان نشان دهنده پتانسیل پزشکان در این استان است.

لازم به ذکر است بعد از طرح تحول نطام سلامت تاکنون اعمال جراحی خوب و با موفقیت بالا در بیمارستان شهید بهشتی توسط پزشکان متعهد و مجرب انجام شده که از مراجعه بیماران به استان های همجوار تا حدود بسیار زیادی کاسته شد که هم در هزینه ها و هم آمد رفت کمک شایانی به استانی های عزیز بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار