کد خبر: ۸۷۴۴۱۳
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷ 12 July 2020
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، احد جمالی شائبه های به وجود آمده در خصوص سیاسی بودن تغییرات مدیران استانداری کهگیلویه و بویراحمد و ارتباط آن با غلامرضا تاجگردون را فضاسازی برخی افراد خاص عنوان کرد .
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت : در خصوص تغییرات مدیران استانداری و شائبه سیاسی بودن آن ها گفت : هیچ کدام از این تغییرات سیاسی نبوده و هیچ ارتباطی با مسائل پیش آمده برای غلامرضا تاجگردون نماینده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ندارد.
احد جمالی گفت: مدیریت بحران ناکارآمد بوده و طبیعی است که تغییر پیدا کند، البته در خصوص دو مدیر دیگر که برکنار شده اند معاون عمرانی استانداری باید جواب بدهند چون در حوزه معاونت عمرانی استانداری است.
وی افزود: مدیر کل مدیریت بحران از قبل مشخص بود که تغییر پیدا کند و هیچ گونه ارتباطی به گچساران و مسئله غلامرضا تاجگردون ندارد و تشخیص این بوده که در این زمان اعلام شود.
جمالی در خصوص موضوعاتی مانند شایعات پیرامون لغو پروازهای گچساران - تهران گفت: همه این مسائل جوسازی هایی است که از سوی برخی افراد برای خودشان انجام می دهند و اصلا سیاسی نیست.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار