رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد: مجرمین سایبری تصورش را هم نمی کردند که در مخفی ترین فضای مجازی در تور اطلاعاتی هستند.
کد خبر: ۸۹۷۸۴۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۶ 11 September 2020
توضیحات تکمیلی رئیس دادگستری در خصوص دستگیری مروجین فساد در استان
دکتر نگین تاجی با بیان اینکه مجرمین فضای سایبری در مخفی ترین فضای مجازی در تور اطلاعاتی هستند، بیان داشت: پس از یک سلسله اقدامات شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان با همراهی مقامات قضایی به ویژه دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان، پس از رصد، شناسایی و دستگیری این افراد، پرونده آنها به قاضی ویژه ارجاع و وفق موازین قانونی با آنها برخورد خواهد شد.
 درپی دستگیری باندهای مروج فساد و فرهنگ ابتذال غربی بدست قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) و دستگاه قضایی استان، که فرهنگ پاک و عامیانه ی ایلی و عشیره ای استان را هدف قرار داده و با تهیه کلیپ های منحط و پخش در فضای های مجازی ، دکتر حسن نگین تاجی در مصاحبه ای شرکت و مراتب قدردانی خود را از نیروهای دلسوز و زحمتکش در اداره ی اطلاعات و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ،ابراز داشت. 
رئیس کل دادگستری استان در حاشیه دستگیری مروجین فساد در فضای مجازی استان، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان کهگیلویه و بویراحمد،به باندهای تهیه کننده ی این فیلم ها هشدار داد و اظهار کرد: بازی کردن با عقاید مذهبی امت حزب الله و ترویج فساد و ابتذال یکی از خطوط قرمز اساسی دستگاه قضایی است.
به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان ، نگین تاجی  با اشاره به دستگیری چندین باند ترویج فساد و ابتذال در فضای مجازی استان، درخصوص دستگیری این افراد، گفت: مدت ها بود گزارشات مردمی و نارضایتی های عمومی از این اقدامات زشت و ناپسند که  نه تنها هویت ایرانی و اسلامی مردم ما را هدف قرار داده، بلکه موجب نارضایتی طوایف و ایلات و اقوام استان کهگیلویه و بویراحمد، از تحت شعاع قرار دادن فرهنگ اصیل آن ها، و ترویج بی بند و باری و فساد در لباس بومی محلی این استان شده بود، به دستگاه قضایی ارجاع می‌شد.
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با دریافت گزارشات مردمی در این رابطه در جلساتی که با مجموعه مقتدر و تلاشگر اداره کل اطلاعات استان برگزار شد، ضرورت برخورد و ضربه ی اساسی به این باند ها مد نظر قرار گرفت.
وی در ادامه با بیان اینکه مجرمین فضای سایبری در مخفی ترین فضای مجازی در تور اطلاعاتی هستند، بیان داشت: پس از یک سلسله اقدامات شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان با همراهی مقامات قضایی به ویژه دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان، پس از رصد، شناسایی و دستگیری این افراد، پرونده آنها به قاضی ویژه ارجاع و وفق موازین قانونی با آنها برخورد خواهد شد.

 دکتر نگین تاجی با اشاره به این نکته که هیچکدام از این مجرمین تصور نمی کردند که در تور اطلاعاتی و نظارت قضایی کشور قرار دارند، افزود: بارها به آن‌ها تذکراتی داده شده بود، اما با اطمینان کامل از اینکه، امکان شناسایی و دستگیری آنها وجود ندارد، کماکان به فعالیت‌های مجرمانه ی خود، که تهیه عکس ها، فیلم ها و کلیپ های مبتذل و حاوی برهنگی و ترویج سبک فرهنگ منحط غربی در استان و در بین جوانان بوده، ادامه می دادند  که سبب برخورد با آنها گردید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار