کد خبر: ۹۰۰۴۳۴
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶ 17 September 2020
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد؛ معاون عمرانی وزیر کشور عصر امروز در نشست با شهرداران و دهیاران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تخصیص قیر به شهرداری‌ها و دهیاری در نیمه دوم سال در کشور انجام می‌شود.
 مهدی جمالی نژاد افزود: در سال ۹۹ تأمین قیر برای شهرداری‌ها در بودجه دیده نشده بود که با تلاش و پیگیری نمایندگان در مجلس جدید، تخصیص قیر در سال ۹۹ عملیاتی شده و در حال حاضر توسط شورای نگهبان بررسی می‌شود.
جمالی نژاد با اشاره به اهمیت اوراق، بیان کرد: در شهر‌های بالای ۵۰ هزار نفر امکان استفاده از اعتبارات نبوده و می‌توان از اوراق مشارکت بهره برد و اوراق مشارکت محدود نبوده و مزایای مختلفی در قالب آن وجود دارد.
وی با بیان اینکه امسال اوراق مشارکت به شهر یاسوج اختصاص داده می شود، اظهار کرد: بر اساس مصوبه آمادگی ارائه اوراق مشارکت را خواهیم داشت.
جمالی نژاد همچنین از کمک به پروژه‌های پسماند استان خبر داد و تصریح کرد: نگاه ما کمک به شهر‌هایی مانند یاسوج در بحث پسماند و بازیافت است.
وی بازسازی اتوبوس‌های فرسوده و نوسازی ناوگان را از دیگر ظرفیت‌های موجود برای شهر یاسوج دانست.
معاون عمرانی وزیر کشور با بیان اینکه باید در سایر محور‌ها نیز تعامل و همکاری‌ها شکل بگیرد، گفت: پروژه‌های مشارکتی شهر یاسوج نیز تسهیلات دریافت می‌کنند.
جمالی نژاد بیان کرد: برای سایر شهر‌ها نیز چنانچه پروژه مهم و اثر گذار برای دریافت تسهیلات معرفی شود، حمایت‌های لازم انجام می‌شود.
جمالی نژاد از تفاهم نامه با راه و شهرسازی با هدف ساماندهی ورودی شهر‌ها خبر داد و گفت: نقاط حادثه خیر نیز اصلاح می‌شود. / صدا وسیما
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار