مدیر درمان تامین اجتماعی در مدت یکماه مدیریت خود سه نفر از فرزندان شهدا را به سمت روسای بیمارستان شهدای گمنام یاسوج ،پلی کلینیک تخصصی یاسوج و درمانگاه تخصصی دهدشت منصوب کرده است.
کد خبر: ۹۰۹۵۳۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷ 15 October 2020

 طی حکمی از طرف مدیر درمان تامین اجتماعی استان دکتر امیرعبداله آزادی فرزند روحانی شهید به سمت سرپرست بیمارستان شهدای گمنام یاسوج منصوب شد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی درمان تامین اجتماعی استان با برگزاری مراسمی با حفظ همه پروتکل های بهداشتی و درمانی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی در محل بیمارستان شهدای گمنام ، دکتر اصغر بهور مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویر احمد طی حکمی دکتر امیر عبداله آزادی را به سمت سرپرست بیمارستان شهدای گمنام یاسوج منصوب کرد واز خدمات دکتر یاسر عسکری رئیس سابق بیمارستان تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

گفتنی است دکتر آزادی از خانواده معظم شهدا و فرزند شهید می‌باشد .

در آئین تودیع و معارفه روسای بیمارستان شهدای گمنام یاسوج مدیر درمان تامین اجتماعی استان با ذکر این مسئله که مدیریت مانند پلیس راهنمایی باید توان قضاوت داشته باشد چون هر فرد ظرفیت و جایگاه خاصی دارد گفت : مدیر باید ضعفها و نقاط قوت افراد را شناسایی و بر اساس توانایی که دارند به آنها مسئولیت واگذار نماید.

اصغر بهور افزود : مدیر باید شنونده فعالی باشد و نظرات را بشنود و با کارشناسان هم فکری نماید هنر بزرگ مدیران شناسایی پتانسیل ها است.

بهور ادامه داد : منابع انسانی در هر سازمان حرف اول را می زند ، تعارض منافع آفت یک سازمان است .

این مسئول اظهار داشت : رویکرد ما در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ،برنامه محوری ،کرامت انسانی، تکریم ارباب رجوع و توجه به سند راهبردی سازمان است .

وی با بیان این نکته که سازمان تامین اجتماعی تا سال 1404 سازمانی چابک ، پویا و سر آمد خواهد بود افزود : اعتبار بخشی ، هتلینگ و کمیته های بیمارستانی باید به دقت رصد و پایش شوند .

گفتنی است قبل از سخنان دکتر بهور دکتر عسکری ریاست سابق بیمارستان گزارشی مبسوط از امور انجام گرفته در زمان مدیریت خود را ارائه کرد .

در پایان این مراسم امیرعبداله آزادی حکم خود را از مدیر درمان تامین اجتماعی استان دریافت و به عنوان مدیر جدید بیمارستان شهدای گمنام معارفه شد .

مدیر جدید بیمارستان هم با ذکر این مسئله که ما مدیون خون شهدا هستیم و باید دینمان را به شهدا ادا نمائیم و پاسدار خونشان باشیم گفت : از تمامی همکارانم می خواهم با تمام ظرفیتی که دارند به بنده کمک نمایند . دست تمامی شما را به گرمی می فشارم و انتظار همکاری و همراهی دارم.

امیر عبدالله آزادی گفت : در این شرایط سخت تحریم های ظالمانه آمده ام که به مردم عزیز استان و کشورمان خدمت نمائیم و از شما همکاران عزیز یاری می خواهم .

در قسمتی از حکم سرپرست بیمارستان شهدای گمنام خطاب به آزادی آمده است ، نظر به تعهد و تخصص و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست بیمارستان شهدای گمنام تامین اجتماعی یاسوج منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند سبحان و ضمن رعایت جهات شرعی و قانونی و توجه به مصالح و منافع سازمان و با استفاده از تمامی ظرفیت هاو سرمایه ها ی انسانی متخصص و مجرب ضمن اقدامات توسعه ای ، با رویکرد برنامه ای و استقرار نظام پایش عملکرد نسبت به انجام امور محوله موفق باشید.

اهم امور محوله شما به شرح زیر ابلاغ میگردد :

1- تکریم ارباب رجوع ، دلسوزی و جدیت در حل مشکلات و حمایت از حقوق بیمه شدگان ، مستمری بگیران و کارفرمایان

2- توجه به برنامه محوری جهت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده و ارائه گزارشات منظم از میزان پیشرفت برنامه ها

3- توجه ویژه به سرمایه های انسانی به عنوان مهمترین منبع سازمانی و تلاش در راستای توسعه و توانمند سازی آنان و تقویت روحیه تعامل و هم اندیشی

4- توجه به اصلاح و بهبود فرایندها و استفاده از روشهای نوین الکترونیکی

5- برقراری تعامل سازنده با روسای ادارات ستادی جهت رسیدن به اهداف تعیین شده و خدمت رسانی بیشتر به مردم

6- بازدیدهای منظم از مجموعه تحت اختیار و برگزاری نشست ها ی منظم با همکاران جهت اصلاح امور

لازم به ذکر است مدیر درمان تامین اجتماعی در مدت یکماه مدیریت خود سه نفر از فرزندان شهدا را به سمت روسای بیمارستان شهدای گمنام یاسوج ،پلی کلینیک تخصصی یاسوج و درمانگاه تخصصی دهدشت منصوب کرده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار