رئیس پلیس‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد جزئیاتی از طرح محدودیت ترافیکی در استان را اعلام کرد.
کد خبر: ۹۱۷۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰ 18 November 2020
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سرهنگ بهنام ویسی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به جزئیات طرح کنترل ورود و خروج خودروها بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا اظهار کرد : فردا جزئیات طرح اعلام خواهد شد.
این مسوول در ادامه با اشاره به محدودیت‌هایی که از روز شنبه اعمال می‌شود و جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد افزود: از امروز فقط در مرکز استان در ورودی و خروجی یاسوج از ساعت 10 صبح محدودیت‌هایی برای پلاک‌های بومی و غیر بومی شروع می‌شود.
رئیس پلیس‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از امروز تردد در بین شهرستان‌های قرمز جریمه یک میلیون تومانی دارد یعنی اگر خودرویی از شهرستان قرمز به شهرستان قرمز ورود پیدا کرد جریمه یک میلیون تومانی می‌شود و شهرستان‌هایی که وضعیت نارنجی دارند اگر به شهرستان قرمز وارد شوند 500 هزار تومان جریمه می شوند.
وی گفت: این جریمه‌ها تنها برای بازدارندگی است و اگر خودرویی تمرد کرد جریمه می‌شود و در صورت بازگشت به مبدا جریمه نخواهند شد.
وی در پاسخ به این سوال که برای مثال اگر کسی بخواهد از یاسوج به گچساران تردد کند و باید از استان فارس عبور کند چه جریمه‌ای شامل خواهد شد افزود: محدودیت شهر به شهر است و استان به استان نیست.
ویسی‌پور به هفته ایمنی که از 24 تا 30 آبان است و برنامه‌های این هفته اشاره کرد و گفت: امروز روز ایمنی موتورسواران قانون‌مند بود که در چرام اجرا شد و تعدادی کلاه ایمنی بین موتورسواران قانون‌مند توزیع گردید و در روزهای آینده نیز برنامه‌های دیگری اجرا می‌شود.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار