رئیس پلیس آگاهی فارس از دستگیری فردی خبر داد که از شهروندان در استان‌های فارس، هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد کلاهبرداری کرده بود.
کد خبر: ۹۱۷۶۱۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳ 18 November 2020
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سرهنگ کاووس حبیبی رئیس پلیس آگاهی فارس درباره دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در استان‌های فارس، هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره کلاهبرداری با ادعای صاحب منصب بودن در دستگاه‌های دولتی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
او تصریح کرد: کارآگاهان با کنترل مجرمان و زندانیان آزاد شده و همچنین با اقدامات فنی و تخصصی، موفق شدند در این خصوص فردی کلاهبردار را شناسایی و او را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
سرهنگ حبیبی اضافه کرد: متهم در بازجویی اولیه به ۸ فقره کلاهبرداری به مبلغ ۲ میلیارد ریال با معرفی خود به عنوان قاضی تعزیرات در استان‌های فارس، هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد اقرار کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان فاس با اشاره به اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، به مردم هشدار داد: کلاهبرداران با استفاده از عناوین مختلف و همچنین سادگی برخی افراد به نیت پلید خود می‌رسند به همین دلیل در برخورد با این افراد هوشیاری لازم را داشته باشید. / باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار