رئیس حوزه هنری از انتخاب دو اثر این نهاد درچهارمین دوره دوسالانه کتاب سال استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.
کد خبر: ۹۱۸۱۴۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵ 21 November 2020به گزارش روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد؛ شریف اسلامی عنوان کرد: آئین تجلیل از منتخبین چهارمین دوره دو سالانه کتاب سال بصورت نمادین در یاسوج برگزار شد.
اسلامی با اشاره به آثار انتخاب شده،بیان داشت: کتاب "مصرف هنری و تجربه ی زیبایی شناختی" به قلم حسن خلیلی و فرود عباسی به عنوان یکی از سه اثر برگزیده و مجموعه شعر "هفتاد و دو حرف با هفتاد و دو تن" سروده رسول سنایی در این دوره از دو سالانه کتاب استان شایسته تقدیر شد.
اسلامی تصریح کرد: کتاب مصرف هنری و تجربه ی زیبایی شناختی ، اثری پژوهشی در زمینه جامعه شناسی هنر است و به عنوان منبع مطالعاتیِ پایه برای علاقه مندان به مباحث مصرف هنری، به خصوص رشته اقتصاد هنر محسوب می شود.
رئیس حوزه هنری به اثر دیگر این نهاد اشاره کرد و گفت: مجموعه شعر "هفتادو دو حرف با هفتاد و دو تن" شامل 72 قطعه رباعی عاشورایی سروده رسول سنایی از شاعران توانمند هم استانی می باشد که هر دو اثر با حمایت حوزه هنری استان و توسط انتشارات آناپناه به چاپ رسیده اند.
اسلامی در پایان یادآورشد: از 163 اثر رسیده به چهارمین دوره دو سالانه کتاب سال استان کهگیلویه وبویراحمد3 اثربه عنوان برگزیده و6 اثر شایسته تقدیر شد.

دو اثر از حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد منتخب کتاب سال استان شد

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین