رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۷۴ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو پارس در محور بابامیدان - یاسوج خبر داد.
کد خبر: ۹۱۸۴۵۸
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳ 22 November 2020

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ً ایرج بختیاری ً اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای مواد مخدر از محورهای مواصلاتی استان مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تعامل مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان باشت و گچساران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور بابامیدان به یاسوج ایست و بازرسی دایر کردند.

بختیاری تصریح کرد: مأموران حین انجام ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری محور یاد شده به یک دستگاه خودروی پژو پارس مشکوک شدند و به آن دستور توقف دادند.

وی افزود: راننده با بی‌توجهی به دستورات پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی وبا شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک‌ها خودرو در نهایت متوقف و یکی از سرنشینان خودرو دستگیر و راننده به همراه یکی دیگر از سرنشینان خودرو با استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: مأموران در بازرسی از آن ۷۴ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک و یک قبضه سلاح کلاش به همراه ۶ عدد تیر جنگی کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایان با اشاره به اینکه متهم به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد خاطرنشان کرد: تلاش برای دستگیری دیگر متهمان در دستور کار پلیس قرار دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار