از سوی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد
به همت واحدآفرینش های ادبی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد کتاب خاطرات دکتر سعید جاودان سیرت سرپرست بیمارستان معین کرونا یاسوج منتشر می شود.
کد خبر: ۹۱۹۰۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱ 24 November 2020


به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد مسئول واحدآفرینش های ادبی حوزه هنری عنوان کرد:این کتاب شامل بخشی از خاطرات دکتر جاودان سیرت پزشک متخصص عفونی از روزهای سخت مقابله با کرونا در بیمارستان شهید جلیل یاسوج می باشد.
حمید حسینیان بیان داشت:3 اثر از این خاطرات اخیرا در جشنواره ملی خاطره نویسی "عهد جانانه" که از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و آموزش پزشکی؛ ویژه استادان،کادر درمان و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شده بود، رتبه اول را کسب نموده اند.
حسینیان افزود:مرحله نگارش و تدوین این خاطرات به پایان رسیده وتحت عنوان"تنفس ممنوع" در آینده نزدیک توسط انتشارات سوره مهر حوزه هنری به چاپ خواهد رسید.
دکتر سعید جاودان سیرت پزشک متخصص عفونی،عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد و سرپرست بیمارستان معین کرونا در شهر یاسوج می باشد که از روز اول شیوع ویروس کرونا تا کنون درفضایی خود از آن به میدان مین یاد می کند،به همراه کادر درمان این بیمارستان با از خودگذشتگی جانانه و تدابیر تاثیر گذار ومنحصر به فرد درمقابله با این ویروس منحوس در کنار مردم ایستاده و جانانه از جان مردم دفاع می کند.خ

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار