استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: بالگرد امدادی استان بهمن ماه سال جاری در مرکز استان جهت پوشش حوادثی که نیاز به امداد هوایی دارند استقرار می یابد.
کد خبر: ۹۳۰۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷ 06 January 2021

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد با کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در محل ساختمان صلح این جمعیت دیدار و گفتگو کرد.


جهان بین مدیر عامل جمعیت هلال احمر کلانتری را در این دیدار همراهی کرد.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، حسین کلانتری در این نشست به مواردی از جمله تاسیس و راه اندازی شعب یا دفاتر نمایندگی در شهرستان های لنده و مارگون، صدور مجوز قانونی جهت احداث پایگاه جوخانه محور مواصلاتی یاسوج به چرام در بخش سرفاریاب شهرستان چرام اشاره کرد و گفت: نیازمند تخصیص اعتبار جهت ادامه روند کار پروژه امدادی ،آموزشی ،اداری وتجاری جمعیت هلال احمر استان هستیم.

استاندار خواستار اختصاص وسایل نقلیه امدادی و اداری و همچنین استقرار بالگرد در استان شد.

کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر در پاسخ به درخواست های استاندار یک دستگاه خودرو به استان اختصاص داد.

گفتنی است در این نشست مصوب شد در خصوص تخصیص اعتبار جهت پروژه ستاد در مرکز استان همکاری لازم انجام و همچنین در زمینه راه اندازی و تاسیس شعب لنده و مارگون پس از تعیین مکان مناسب جهت راه اندازی شعبه اقدام و مجوز آن صادر شد.


همتی در خصوص پایگاه جوخانه قول مساعد داد و مقرر شد از سوی دو طرف در زمینه ساخت بصورت مشارکتی انجام شود .

رئیس جمعیت هلال احمر به استاندار قول مساعد داد که بالگرد امدادی استان بهمن ماه سال جاری در مرکز استان جهت پوشش حوادثی که نیاز به امداد هوایی دارند استقرار می یابد و کار امداد رسانی را از سر خواهد گرفت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار