افشاریان : علی کریمی وقتی که فوتبال بازی می‌کرد و دریبل می‌زد در ایران و خارج از کشور ما لذت می‌بردیم و نفس عمیق می کشیدیم. انشالله موفق باشد و حتما فکر کرده که چه کاری برای فوتبال انجام دهد تا برای فوتبالمان موفق عمل کند.
کد خبر: ۹۳۰۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱ 09 January 2021

امروز (شنبه) ۲۰ دی آخرین روز از مهلت فدراسیون فوتبال برای نام‌نویسی اینترنتی داوطلبان و علاقه‌مندان در انتخابات این فدراسیون است و خیلی از نامزدها همین روز را برای حضور در این فدراسیون و تحویل اصل مدارک در نظر گرفته‌اند. از کهگیلویه و بویراحمد هم خداداد افشاریان رئیس فعلی هیات فوتبال استان نامزد ورد به فدراسیون فوتبال است.
رییس هیات فوتبال کهکیلویه و بویر احمد در این زمینه به خبرنگاران گفت: شاید ۱۰ نفر از داوران در انتخابات ثبت نام کرده باشند و هیچ شائبه‌ای وجود ندارد؛ چراکه هر فردی تلاش خودش را می‌کند. مجمع باهوش‌تر از چیزی است که فکر می‌کنیم و انتخابشان را انجام می‌دهند.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، خداداد افشاریان درباره حضورش در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: رییس هیات فوتبال کهکیلویه و بویر احمد هستم و حالا برای ثبت نام در بخش کارشناسی به فدراسیون فوتبال آمدم. انشالله هر چه خدا خواست پیش بیاید و آن چیزی که برای فوتبال ایران شایسته است رقم بخورد.
وی در ادامه افزود: سه نفر از اعضای کارشناسی در مجموعه هیات رییسه جای دارند. این افراد که اهل فن هستند و می دانند که در فوتبال چه خبر است؛ نظر می‌دهند و برنامه‌های خود را می‌دهند تا کمک حال هیات رییسه باشند.
پیشکسوت داوری فوتبال کشورمان درباره حضور پرتعداد داوران در در انتخابات خاطرنشان کرد: شاید ۱۰ نفر از داوران ثبت نام کرده باشند. هیچ شائبه‌ای وجود ندارد. هر کس تلاش خودش را می‌کند. مجمع باهوش تر از چیزی است که فکر می کنیم و انتخابشان را انجام می‌دهند. کمیته داوران در فدراسیون بعدی رنگ و لعاب جدیدتری به خود خواهد گرفت. انشالله جامعه داوری در مجموعه بعدی ضرر نکند.
وی درباره حضور علی کریمی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت: علی کریمی وقتی که فوتبال بازی می‌کرد و دریبل می‌زد در ایران و خارج از کشور ما لذت می‌بردیم و نفس عمیق می کشیدیم. انشالله موفق باشد و حتما فکر کرده که چه کاری برای فوتبال انجام دهد تا برای فوتبالمان موفق عمل کند.
افشاریان درباره مشکلات مالی زیادی که فدراسیون فوتبال خواهد داشت اذعان داشت: جیب خالی مشکل ندارد. آبرو داشته باشید جیب پر می‌شود. انشالله بعد از انتخابات آبرو را جمع کنیم و پول هم گیر می‌آید.
وی درباره مشکلات داوری در لیگ بیستم گفت: داوران در این فصل تمرین کم داشتند و وارد مسابقات باشند و موافقم که اشتباه داشته‌اند. حس می‌کنم در این هفته‌ها خودشان را پیدا می‌کنند و ما و شما هم باید به این مجموعه کمک کنیم.
افشاریان در پایان درباره داور شهرآورد ۹۴ گفت: نمی دانم داور دربی چه کسی است و کمیته داوران باید تصمیم بگیرد.
ورود جادوگر
سرشناس‌ترین چهره علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران است که دیروز (جمعه) ثبت نام اینترنتی خود را انجام داد و امروز صبح برای تحویل اصل مدارک در ساختمان این فدراسیون حضور یافته است. البته نواب رییس کریمی اعم از مهدی مهدوی‌کیا، سعید دقیقی و فاطمه علیپور او را همراهی نکرده‌اند.
از دیگر مراجعه کنندگان امروز به این ساختمان پر رفت و آمد، اکبر محمدی، مدیرعامل پیکان و نامزد کرسی نماینده باشگاه‌ها در فدراسیون فوتبال و همینطور شهاب الدین عزیزی خادم، نامزد کرسی ریاست و همینطور نامزد پیشنهادی حیدر بهاروند برای سمت نایب رییس نخست بود.
انتظار می‌رود امروز چهره‌های سرشناس که اخبار و حواشی زیادی در ارتباط با حضور آن‌ها در انتخابات شنیده می‌شد، به این ساختمان مراجعه کنند. نام‌نویسی برای انتخابات تا ساعت ۱۶ ادامه دارد.
اسامی برخی از افراد نامداری که تاکنون ثبت نام قطعی کرده‌اند به این شرح است:
ریاست
شهاب‌الدین عزیزی خادمی – حیدر بهاروند – علی کریمی
نایب‌رییس اول
منصور قنبرزاده – شهاب‌الدین عزیزی خادم – مهدی مهدوی کیا
نایب رییس دوم
حیدر بهاروند – منصور قنبرزاده – سعید دقیقی
نایب رییس سوم (بانوان)
شهره موسوی – شهره موسوی – فاطمه علیپور
نماینده هیات‌ها
خداد افشاریان (کهگیلویه و بویراحمد)، طهمورث حیدری (چهارمحال و بختیاری)، حسین باجیوند (قزوین)، امیرحسین محتشم (بوشهر)
نماینده باشگاه‌ها
محمدرضا ساکت (سپاهان)،‌ محمد جواهری (گل‌گهر)، اکبر محمدی (پیکان)، بهرام رضاییان (پارس جنوبی)
کارشناس
مسعود مرادی، داود رفعتی، علیرضا رحیمی،‌ حمیدرضا مهرعلی، صادق دوردگر، میرشاد ماجدی، احمدرضا براتی، حسن کامرانی‌فر، محسن ترکی، علیرضا کهوری، سعید نحوی، هوشنگ نصیرزاده، توحید سیف برقی، امین نوروزی، حسین شمس، دکتر علیرضا شهاب، غلامرضا جباری، علی علیزاده، منصور قنبرزاده


اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار