معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: کروناویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد روند کاملا نزولی دارد.
کد خبر: ۹۳۰۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰ 09 January 2021

رنگ‌ جدید کرونا در کهگیلویه و بویراحمد + فیلم

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، محمد مهدی بانشی با اشاره به وضعیت خوبی که اکنون استان در بین همه استان‌های کشور دارد از یک روز بسیار خوب کرونایی در استان یاد کرد، وی همچنین میزان بروز کووید ۱۹ در استان را بالاتر از میانگین کشوری عنوان و دلیل آن را تحلیل کرد، معاون دانشگاه همچنین به رابطه میان بروز بیماری و تعداد فوتی ها اشاره کرد .

معاون دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: هم اکنون هیچ شهرستان این استان در وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی نیستند.

وی در خصوص وضعیت کرونایی ۹ شهرستان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : بویراحمد، کهگیلویه، گچساران، دنا، بهمئی، لنده و مارگون هم اکنون در وضعیت زرد کرونایی و دو شهرستان باشت و چرام نیز در وضعیت آبی ( رنگ جدیدی که وزارت بهداشت به رنگ های کرونایی افزوده است ) هستند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه خطری که وجود دارد ساده انگاری در زمینه کروناست، توصیه می شود با توجه به احتمال موج سخت کرونا و وجود کرونای انگلیسی مردم همچنان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، فاصله فیزیکی، زدن ماسک و شرکت نکردن در تجمعات را مدنظر داشته باشند.

بانشی بیان کرد: در صورتی که مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند وارد موج سخت بعدی کروناویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد خواهیم بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار