اکنون با گذشت چند روز از شروع عملیات آسفالت در این منطقه از شهر لنده مردم از انتخاب سلیقه ای کوچه ها وگزینشی عمل کردن شهرداری و شورا ناراحت و این اقدام را تبعیض آشکار میدانند.
کد خبر: ۹۳۳۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶ 18 January 2021

تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، شهرک فجر در لنده از مناطق کمتر توسعه یافته در زیر ساخت های شهری است که سالهاست مردمان آن منتظر کمک هستند.

بنابراین گزارش بنیاد علوی به کمک شهرداری و شورای شهر لنده آمد و در بحث آسفالت کوچه ها و خیابان های این منطقه قصد دارد گوشه ای از مشکلات مردم را کم نماید.

اعتراض مردمی به اقدام گزینشی شورای شهر و شهرداری لنده + فیلم و تصاویر

اکنون با گذشت چند روز از شروع عملیات آسفالت در این منطقه از شهر لنده مردم از انتخاب سلیقه ای کوچه ها وگزینشی عمل کردن شهرداری و شورا ناراحت و این اقدام را تبعیض آشکار میدانند.

ظهر امروز در حالی که عملیات آسفالت ریزی کوچه ای در وسط شهرک در دست اجرا بود تعداد زیادی از مردم کوچه های اطراف در اعتراض به چگونگی انتخاب این کوچه و نمونه های مشابه تجمع و از ادامه اجرای کار جلوگیری کردند.

در پی اعتراض مردم شهرک فجر رئیس شورای شهر و شهردار در این منطقه حاضر و اینبار مردم از نزدیک و رودرو از این رفتار شورا و شهردار گلایه کردند و ابراز داشتند تا زمانی که همه کوچه ها یک دست آسفالت نشود اجازه کار نمی دهیم.

مردم شهرک فجر در این تجمع اعتراضی اعلام داشتند این رفتار از سوی شهرداری و شورا که از قسمت بالای شهرک چند کوچه و از ابتدا و وسط شهرک نیز کوچه های بصورت گزینشی خدمات رسانی میشوند زیبنده نیست و کاملا براساس لج و لجبازی درون سازمانی دارند به مردم ظلم میکنند.

در پی اعتراض مردم این منطقه از شهر لنده و ورود برخی مسئولین قرار شد موضوع به صورت فوری در دستور کار این شورا قرار گیرد و فارغ از مساعل حاشیه ای اجرای آسفالت در همه مناطق شهر انجام گیرد و از این فرصت که با کمک بنیاد علوی فراهم شد نهایت استفاده برده شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار