مهدی روشنفکر : امروز باید قدردان مردم محروم و درد کشیده این دیار باشیم که با تمام سختی‌ها و ناملایمات و کمبودها لحظه‌ای از پشتیبانی نظام و انقلاب عقب نشینی نکردند.
کد خبر: ۹۳۵۳۶۴
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵ 26 January 2021

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، پروژه جاده ارتباطی روستای «چال‌شاهین» بخش لوداب در شهرستان بویراحمد با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 700 میلیون تومان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای ، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام راحل، فرماندار شهرستان بویراحمد و سایر مدیران و مسولان استانی کلنگ‌زنی شد.

حضور مسئولان و کلنگ زنی در چال شاهین + تصاویر


مهدی روشنفکر در این آیین اظهار داشت: امروز باید قدردان مردم محروم و درد کشیده این دیار باشیم که با تمام سختی‌ها و ناملایمات و کمبودها لحظه‌ای از پشتیبانی نظام و انقلاب عقب نشینی نکردند.
نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر توجه به مناطق محروم و کمتر برخوردار، گفت: خدمت به مردم امری مقدس و ارزشمند است که بر دوش مدیران و مسولان در نظام جمهوری اسلامی گذاشته شده و برآورده کردن نیازها، ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مردم در واقع باعث رضایت و خشنودی خداوند متعال است.
وی با اشاره به مشکلات در مناطق محروم به‌ویژه روستاهای بخش لوداب گفت: روستای «چال‌شاهین لوداب» با بیش از 70 خانوار بعد از گذشت 42 سال از انقلاب اسلامی از داشتن جاده ارتباطی محروم بوده، که با همت مجموعه استانداری، اِشراف کامل فرماندار شهرستان بویراحمد، و مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام راحل پروژه جاده ارتباطی این روستا به طول 7 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد 700 میلیون تومان کلنگ‌زنی شد.

حضور مسئولان و کلنگ زنی در چال شاهین + تصاویر


شایان نادری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام راحل در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه این آیین، گفت: ستاد اجرایی فرمان امام راحل در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم در ساخت راه ارتباطی روستای چال شاهین لوداب مشارکت دارد.
وی افزود: علاوه بر این پروژه 15 پروژه دیگر نیز در حوزه راه‌سازی به ستاد اجرایی فرمان امام راحل معرفی شده‌است، که در آینده عملیات اجرایی این پروژه‌ها آغاز می‌شود.
محمدحسن نصیری راد مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این پروژه با تامین اعتبار و مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام راحل، طی برگزاری مناقصه به پیمانکار واگذار شده‌است.

حضور مسئولان و کلنگ زنی در چال شاهین + تصاویر

حضور مسئولان و کلنگ زنی در چال شاهین + تصاویر

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار