حجت الاسلام پژمان : شماهایی که با نردبان شهدا به مسئولیت رسیدید، چرا در سایه بدقولی و کارشکنی شماها الان قبور مطهری که فدای انقلاب شدند در گلزارهای شهدا براحتی دریچه آبهای روان شده اند.
کد خبر: ۹۳۹۹۴۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸ 12 February 2021

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد از چیتاب حجت الاسلام والمسلمین سید فرج الله پژمان در خطبه های نماز جمعه ۲۴بهمن ۹۹ چیتاب با اشاره به حرمت ماههای حرام خاصه دفاع از حق و رخداد جنگ گفت: جنگ در ماههای حرام جایز نیست اما در جاهایی لازم است ازجنگهای تحمیلی دفاع کرد.

امام جمعه کبگیان افزود: در دنیای امروز جنگ با اهداف چپاول و غارت منابع ملی و اموال عمومی، بدست آوردن بازار مصرف جهت فروش تسلیحات و گسترش مصارف نفوذی و برتری جوئی باترویج نژاد پرستی. یک بازار خونریزی و داد ستد برای مستکبرین رایج شده است.
حجت الاسلام پژمان خطاب به عده ای غرب زده هم افزود: شماها رو به قبله ای اطاعت می کنید که در آن استکبار جهانی با بهانه جوئی هایی مانند دفاع از حقوق بشر، ایجاد دمـوکراسی و ترویج پوشالی آزادی بیان درکشورها وارد عمل می شود و با پنبه سر بریدن براحتی با اشغال این کشورها اموال آنان را غارت می کنند.

این خطیب جمعه خطاب به هجمه گران انقلاب در فضای مجازی هم گفت: دوستانی که در فضای مجازی انقلاب را مورد بی مهری قرار می دهند بدانند قبل از انلاب که بودند و چه بودند و الان به کجا رسیده اند.

وی ضمن تجلیل از حضور باشکوه مردم بخش کبگیان در ۲۲ بهمن ۹۹ امسال هم گفت: حضور مردم با وسایط نقلیه متعدد در این تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب وخون شهدا به دنیا نشان داد مردم همان مردم اول انقلابند لذا مسئولان باید از مسئولان هم باید ازمسئولان اول انقلاب فاصله نگیرند وبه فکر خدمت به مردم باشند.

وی خروجی این حضور را، در نهایت اوضاع بُغرَنـج اقتصادی، پایبند بودن مردم به نظام و اصل ولایت فقیه برشمرد و به مسئولان متذکر شد : ارزش خدمت به این مردم کمتر از جهاد وشهادت نیست آنان در پاسداشت و دفاع از انقلاب سنگ تمام گزاشتند وشماها وظیفه دارید به آنان خدمت صادقانه کنید.
امام جمعه کبگیان بااشاره به اوضاع خیلی بد گلزارهای شهدای بخش هم گفت: شماهایی که با نردبان شهدا به مسئولیت رسیدید، چرا در سایه بدقولی و کارشکنی شماها الان قبور مطهری که فدای انقلاب شدند در گلزارهای شهدا براحتی دریچه آبهای روان شده اند.
لذا ظرف یک هفته مهلت دارید بررسی کنید تا موضوع را بازتر نکرده ایم.

--------------
پایان خبر:اسماعیل رسامـ.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار