امام جمعه شهرستان کهگیلویه گفت: از آیت‌الله رئیسی استدعا دارم با انتخاب نماینده ویژه، مسکن مهر دهدشت را مورد رسیدگی قرار دهد.
کد خبر: ۹۴۱۸۱۴
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶ 18 February 2021

آیت‌الله رئیسی به داد مسکن مهر دهدشت برسد

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگاران در کهگیلویه خواستار ورود رئیس دستگاه قضا به ساماندهی مسکن مهر دهدشت شد.

امام جمعه شهرستان کهگیلویه گفت: من خواهش می‌کنم حضرت آیت‌الله رئیسی یک نماینده ویژه برای مسکن مهر در دهدشت انتخاب و بررسی کنند که در این سایت 912 واحدی چه گذشته است.

وی ادامه داد: مسکنی که برای سرپناه شدن اقشار کم درآمد پایه‌ریزی شده بود حالا با گذشت بیش از یک دهه هنوز در وضعیتی نیست که بتواند سقف بالای سر یک خانواده باشد.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر افزود: پروژه آبیاری زمین‌های دره‌خواجه با صرف میلیاردها تومان هزینه از بیت‌المال به نتیجه نرسیده و این مسئله نیز نیازمند ورود رئیس دستگاه قضا است.

وی با بیان اینکه رئیس کل دادگستری استان نسبت به بسیاری از موراد ورود کرده و از اقدامات انجام گرفته تشکر می‌کنم، اضافه کرد: شرایط مطلوب آب و هوایی در استان متاسفانه عده‌ای را به سمت زمین‌خواری و کوه‌خواری سوق داده و اراضی ملی را در تصرف آنها قرار داده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه گفت: محیط زیست در بسیاری از نقاط مشکل دارد و سلامت شهروندان را به خطر انداخته است.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر اضافه کرد: روانه شدن فاضلاب شهری به روستاهای اطراف دهدشت یک تهدید جدی برای سلامت مردم است.

وی همچنین خواستار رسیدگی آیت‌الله رئیسی به استخدام‌های فله‌ای سالیان گذشته در استان شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار