فرمانده سپاه فتح تشریح کرد
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به خدمات ارائه شده از طرف سپاه پاسداران در شهرستان زلزله‌زده دنا گفت: از همان ساعات اولیه وقوع زلزله تیم‌های جهادی و تخصصی سپاه در شهرستان دنا حضور یافتند و به خدمات‌دهی پرداختند.
کد خبر: ۹۴۳۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۳ 25 February 2021


به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سردار حمید خرم دل در نشست خبری با اصحاب رسانه که در شهر زلزله زده سی سخت برگزار شد ، در پاسخ به سوالی درباره غفلت از روستاهای زلزله زده شهرستان دنا نیز گفت: با توجه به شرایط خاص شهر سی سخت توجه ها و کمک ها متمرکز شده اند اما خدمات به روستاهایی که خسارت دیده اند نیز می رسد.
سردار خرم دل به خدمات رسانی سپاه فتح در زلزله سی سخت پرداخت و گفت: شغل مردم سی سخت  باغداری و کشاورزی است به همین خاطر بسیج جامعه مهندسین را مامور کرده ایم خسارت وارد شده در این بخش را ارزیابی کند و بازسازی لازم در طرح های کشاورزی آسیب دیده صورت گیرد.
وی افزود: مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح را مامور کرده ایم که خانه هایی که دارای افراد معلول هستند را شناسایی و مبالغی برای داروها و تغذیه آنها اختصاص دهیم.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: ۱۵۰۰ وسیله گرمایشی از سوی بنیاد علوی و ۵۰۰ مورد دیگر نیز از سوی یک موسسه دیگر بین زلزله زدگان سی سخت توزیع شده است .
وی بیان کرد: به مردم سی سخت قول می دهیم تا زمانی که نیاز باشد در کنار آنها خواهیم بود .
خرم دل تصریح کرد: موسسه مسکن بسیجیان اعلام کرده اند در بحث آوار برادری کمک می کنند و ماشین آلات خود را اعزام خواهند کرد .
وی افزود:در جلسه ای با سردار سلامی داشتیم مقرر شد سپاه و بسیج برای 130 خانوار مددجوی کمیته امداد و 50 خانوار مددجوی بهزیستی را بازسازی کنیم و به استاندار و کمیته امداد و بهزیستی نیز اعلام کرده ایم .
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به خدمات پزشکی ارائه شده از طرف سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان زلزله‌زده دنا گفت: قریب به 750 بیمار خاص در شهرستان دنا شناسایی شده ‌که بسته های معیشتی به همراه کمک هزینه تامین دارو به این خانواده ها اهدا می‌شود.
سردار خرم دل در پایان از توزیع بیش از 4000 بسته معیشتی بین خانواده‌های شهرستان دنا خبر داد و گفت: در حوادث مشابه نظیر زلزله بم و کرمانشاه مردم و نظام توان و مشارکت خود را به خوبی به اثبات رسانده‌اند و سپاه تا آخرین لحظه در کنار مردم خواهد بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار