معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کشور گفت: مستمری مددجویان مناطق زلزله‌زده استان کهگیلویه و بویراحمد در اسفندماه 2 برابر پرداخت می‌شود.
کد خبر: ۹۴۴۲۵۵
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶ 27 February 2021

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد از مناطق زلزله‌زده شهرستان سی‌سخت بازدید کرد.
وی در این بازدید از پرداخت 2 برابری مستمری اسفندماه مددجویان زلزله‌زده خبر داد و گفت: خوشبختانه هیچ‌یک از مددجویان کمیته امداد در زلزله سی‌سخت دچار مصدومیت جدی نشده‌اند و فقط یک نفر به دلیل مصدومیت جزئی از خدمات بهداشتی سرپایی برخوردار شد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد افزود: با تدابیر اتخاذ شده همه اقدامات لازم برای رسیدگی به امور نیازمندان انجام‌ شده است و جامعه مددجویی این مناطق علاوه بر تسهیلات دولتی و ظرفیت‌های قانونی از خدمات حمایتی کمیته امداد نیز بهره‌مند می‌شوند.  
وی با اشاره به اینکه رسیدگی به مشکلات مسکن مددجویان این مناطق یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است، تاکید کرد: منازل حدود 307 نفر از مددجویان دچار آسیب شده است که از این تعداد ۱۰۴ مورد غیر قابل‌ سکونت بوده و نیازمند بازسازی کامل است، 22 مورد نیاز به تعمیرات کلی و 181 مورد نیز تعمیرات جزئی نیاز دارند.
خدرویسی بابیان اینکه مددجویان این مناطق کوچک‌ترین دغدغه‌ای نداشته باشند، گفت: کمیته امداد در کنار استفاده از تسهیلات بنیاد مسکن با پیش‌بینی اعتبارات لازم، مسکن تمامی مددجویان زلزله‌زده را در اسرع وقت تکمیل و به آنان تحویل خواهد داد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار