کد خبر: ۹۴۶۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱ 07 March 2021

استعفای یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، ساعتی قبل خبر تغییر فرمانده قرارگاه خاتم منتشر شد و با فاصله کوتاهی متن استعفای منتسب به او که در آن به صراحت به حضور در انتخابات اشاره شده بیرون آمد

در متن استعفای او آمده: با توجه به برخی شایعات و بروز برخی شائبه های سیاسی- انتخاباتی و در راستای صیانت از قرارگاه خاتم از سمت خود استعفاء می دهم

متن استعفای دکتر محمد

بسم الله الرحمن الرحیم


فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جهت جلوگیری از شائبه های سیاسی و انتخاباتی از سمت فرماندهی قرارگاه استعفاء داد.

در متن استعفای سعید محمد خطاب به فرمانده محترم کل سپاه آمده است:
ضمن تشکر از حمایتهای بی دریغ جنابعالی از اینجانب در پیشبرد ماموریتهای قرارگاه خاتم، از آنجا که احتمال دارد بدلیل حضور اینجانب در فضای انتخاباتی شائبه هایی متوجه نهاد مقدس سپاه شود در راستای صیانت از سپاه و قرارگاه انقلابی- جهادی خاتم الانبیاء، از سمت خود استعفاء می دهم.
امید است این قرارگاه در جهت ادامه ماموریت های خود بیش از پیش موفق بوده و برگ های زرین دیگری به دفتر خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیفزاید.

بنده نیز بعنوان سرباز رهبر معظم انقلاب همواره در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و در خط نورانی امام ره ، رهبری و شهدای گرانقدر انقلاب، خدمتگزار مردم عزیز ایران سرافراز خواهم بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار