مرادی : اولین بازیکنی بودم با استقلال قرارداد بستم و سفید امضا کردم. ۲۰ ثانیه هم مذاکره نکردم و فقط گفتم که کجا را باید امضا کنم. پیشنهادات مالی بسیار خوبی داشتم اما استقلال را دوست دارم.
کد خبر: ۹۴۷۱۸۹
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۷ 09 March 2021

بازیکن یاسوجی تیم استقلال شب گذشته میهمان برنامه تلویزیونی فوتبال برتر بود که در این برنامه از حضور خود و قائم اسلامی خواه بازیکن دهدشتی مس رفسنجان در کنار مردم سیسخت گفت و هدفش را دلگرمی به این مردم عنوان کرد .
این بازیکن استقلال توضیح می دهد که از زمانی که کودک بوده است مهمترین هدفش پوشیدن پیراهن استقلال بوده و خوشحال است به هدفش رسیده است. 
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، بابک مرادی که در گفت‌وگویی تلویزیونی حاضر شده بود در ابتدای صحبت‌هایش  اظهار داشت : شهر سی سخت در ۲۵ کیلومتری زادگاهم یاسوج است. به همراه قائم اسلامی‌خواه بازیکن دهدشتی باشگاه مس رفسنجان و با همکاری دوستانم در باشگاه استقلال و مس به سی‌سخت رفتیم، دوست داشتیم مایه دلگرمی آنها شویم.
مرادی افزود: خانواده فوتبالی داشتیم و ۴ برادر من فوتبالی هستند. برادرم من را تشویق کرد و خدا هم کمک کرد تا به فوتبال بیایم. از فجر سپاسی فوتبال را شروع کردم. من ابتدا در تست برق شیراز حاضر شدم اما آنها اجازه ندادند من تست بدهم. فردای آن روز در تمرینات فجر حاضر شدم. به مربی فجر گفتم من از یاسوج آمدم و می‌خواهم تست بدهم و او قبول کرد. او من را در پنج پست به بازی گرفت و پذیرفت. من حتی یک سال به تیم شهرم شهرداری یاسوج رفتم اما بدترین انتخاب را کردم.  
هافبک استقلال اضافه کرد: شهر من هزار بازیکن مانند من دارد اما اجازه نمی دادند که بازی کنم. به خاطر اینکه از همان فصل هدف داشتم به استقلال بیایم تلاش کردم. من مطمئن بودم روزی پیراهن استقلال را می پوشم. خدا به من کمک کرد و پیراهن استقلال را پوشیدم. من فوتبال را بیشتر از درس دوست داشتم.
وی ادامه داد: اولین بازیکنی بودم با استقلال قرارداد بستم و سفید امضا کردم. ۲۰ ثانیه هم مذاکره نکردم و فقط گفتم که کجا را باید امضا کنم. پیشنهادات مالی بسیار خوبی داشتم اما استقلال را دوست دارم.
مرادی گفت: در قراردادم با ماشین سازی بندی داشتم که در صورت عدم دریافت کمتر از ۶۰ درصد می توانم قراردادم را فسخ کنم که این کار را انجام دادم. اگر حق با من نبود من فسخ نمی کردم اما مدارکم را به کمیته استیناف ارائه دادم.
وی در رابطه با مدل موهایش اضافه کرد: این سبک موی فر را خیلی دوست دارم. به همین خاطر هواداران خیلی به من لقب می دهند. عده ای به من می گویند فیلینی و عده ای می گویند والدراما. من بازی والدراما را خیلی دوست دارم اما من خودم هستم.
هافبک استقلال اضافه کرد: من در استقلال بیشتر دوست دارم پاس گل بدهم تا اینکه گل بزنم. از کادرفنی استقلال تشکر می کنم. کادر فنی استقلالی است و انگیزه به تیم تزریق شده است. فرهاد میجیدی آمده و باید همه کمک کنیم تا در پایان فصل جام بیاوریم. 
وی گفت: کادرفنی قبلی باید حرمتش حفظ شود. تمام نفرات فرزندان استقلال هستند. باید از فرهاد مجیدی نیز حمایت شود. او فرزند مکتب استقلال است و امیدوارم آخر فصل همه با هم جشن قهرمانی بگیریم و این شدنی است.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار