سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان از روز پر کار اورژانس در استان خبر داد .
کد خبر: ۹۵۲۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰ 03 April 2021به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد جهانبخش وحدت نژاد گفت: امروز ساعت ۹:۵۰ قبل از ظهر طی تماس مردمی با اورژانس ۱۱۵ یاسوج مبنی بر برخورد دو دستگاه خودرو سواری پژو با سمند در محور مواصلاتی یاسوج به اصفهان که ۷ نفر کشته و زخمی در پی داشت، بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام گردید.
وحدت نژاد افزود: متاسفانه به علت شدت سانحه یک نفر از سرنشینان خودروها در دم جان سپرد و ۵ نفر از مصدومین توسط آمبولانس های اورژانس پس از اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شد.

سرپرست اورژانس ۱۱۵ افزود: ساعت ۱۰:۴۷ طی ماموریت دوم که به مرکز پیام گزارش گردید، در پی تصادف دو دستگاه خودرو سواری پژو و سمند در محور مواصلاتی یاسوج به بابامیدان یک دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد.
وحدت نژاد با بیان اینکه این تصادف ۵ نفر مصدوم در پی داشت، افزود: به محض رسیدن نیروهای اورژانس ۱۱۵ دو نفر از سرنشینان خودرو ها در محل درمان و سه نفر از مصدومین جهت اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان شهید بهشی یاسوج انتقال داده شد.
وحدت نژاد افزود: یک ساعت پس ماموریت انجام شده در محور مواصلاتی یاسوج به بابامیدان طی برخورد یک دستگاه خودرو پیکاب و دو دستگاه خودرو سواری پراید، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر اورژانس به محل حادثه اعزام شد.
وی با بیان اینکه این تصادف۱۳ مصدوم در پی داشت، گفت: به محض رسیدن نیروهای اورژانس ۱۱۵ اقدامات درمانی اولیه در محل حادثه انجام و کلیه مصدومین جهت ادامه مراحل درمان به مرکز درمانی در شهر یاسوج انتقال داده شد.
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: ساعت ۱۲:۲۰ ظهر طی تماس مردمی با اورژانس ۱۱۵ یاسوج مبنی بر تصادف زنجیره ای یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و دو دستگاه خودرو سواری پراید در محور مواصلاتی یاسوج به اصفهان ( پل کتا) یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.
وی با بیان اینکه این حادثه نیز ۷ مصدوم داشت ، گفت: سه نفر از مصدومین توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵ یاسوج، دو نفر دیگر از مصدومین توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵ شهرستان سمیرم و دو نفر دیگر توسط کد هلال احمر به مرکز درمانی انتقال داده شد.
به نقل از روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه؛وحدت نژاد ادامه داد: در کمتر از یک ساعت بعد از حادثه پل کتا طی تماس با اورژانس ۱۱۵ یاسوج، مبنی بر برخورد دو دستگاه خودرو سواری پراید و سمند پایگاه اورژانس ۱۱۵ یاسوج به محل حادثه اعزام شد.
وی گفت: به محض رسیدن نیروهای اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه ۳ نفر از مصدومین در محل حادثه درمان و سه نفر از آنها توسط کد اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار