مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب های درسی در این استان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ از ۲۲ فروردین ماه امسال آغاز می شود و تا ۲۲ خردادماه نیز ادامه دارد.
کد خبر: ۹۵۳۴۵۱
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳ 06 April 2021

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد هادی زارع پور گفت: این ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب های درسی ویژه دانش آموزان تمامی پایه ها و رشته های تحصیلی کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود. 
وی افزود: مهلت ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب های درسی برای دانش آموزان گروه میان پایه کهگیلویه و بویراحمد شامل پایه های دوم تا ششم، هشتم و نهم، یازدهم و دوازدهم تا ۲۲ خردادماه ۱۴۰۰ و برای دانش آموزان پایه های ورودی این استان شامل اول ابتدایی، هفتم و دهم نیز تا ۱۶ شهریورماه امسال است. 
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب ‌های درسی برای دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد تنها از طریق سایت irtextbook.ir یا irtextbook.com انجام خواهد شد. 
زارع پور عنوان کرد: امکان ویرایش و اصلاح اطلاعات مربوط به ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب های درسی برای دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد از ۱۲ تیرماه امسال فراهم است. 
وی ابراز داشت: آن عده از دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد که از مدرسه ای به مدرسه دیگر منتقل شده یا تغییر رشته داده اند می توانند اطلاعات مربوط به ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب های درسی را ویرایش و اصلاح کنند. 
زارع پور گفت: فرآیند توزیع کتاب های درسی بین دانش آموزان تمامی پایه ها و رشته های تحصیلی کهگیلویه و بویراحمد از ۲۲ اردیبهشت ماه امسال آغاز خواهد شد و تا شهریورماه نیز ادامه دارد. 
وی اظهار داشت: امسال کتاب های درسی با میانگین ۲۵ درصد افزایش قیمت نسبت به سال گذشته در اختیار دانش آموزان پایه ها و رشته های مختلف تحصیلی کهگیلویه و بویراحمد قرار خواهد گرفت. 
زارع پور افزود: قیمت کتاب های درسی برای دانش آموزان پایه ابتدایی ۴۲۵ هزار ریال، پایه های هفتم تا نهم ۶۴۵ هزار ریال، پایه های  دهم تا دوازدهم رشته ریاضی۸۸۷ هزار ریال و پایه های دهم تا دوازدهم رشته علوم تجربی نیز ۸۴۲ هزار ریال است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار