کسب مدال برنز المپیاد توسط دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم المپیاد دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی یاسوج در یازدهمین المپیاد دانشجویی  کشور موفق به راهیابی به 10 تیم برتر حیطه آموزشی پزشکی گردید و گرنت مرکز تحقیقات راهبردی آموزشی علوم پزشکی به آنها تعلق گرفت .
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا دکتر سیده نازآفرین حسینی افزود: خاطره روزبهی در المپیاد دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور موفق به کسب مدال برنز شد .
وی اظهارکرد: این اولین بار است که در تاریخ دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حیطه آموزش پزشکی دانشجویی موفق به کسب مدال برنز شود و خاطره  روزبهی دانشجوی پزشکی عمومی در حیطه آموزش پزشکی توانست  این مدال را از آن خود کند .
سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ضمن تبریک به تیم المپیاد دانشجویی حیطه آموزش پزشکی دانشگاه و دانشجو خانم روزبهی، از دبیر علمی این حیطه دکتر حبیب اله رضایی و تمام دست اندرکاران تشکر و قدردانی می نمایم .
حسینی تصریح کرد: دانشجویان حیطه کارآفرینی نیز موفق به کسب دو دیپلم افتخار شدند و اینجانب ضمن تبریک به این دانشجویان کمال تشکر را از دکتر هارونی دبیر علمی این حیطه دارم .
وی بیان کرد: این موفقیت را به ریاست دانشگاه و جامعه دانشگاهی تبریک عرض می نمایم و آرزوی موفقیت روز افزون برای دانشجویان عزیز را دارم.