تابناک کهگیلویه و بویر احمد بررسی کرد/
رزومه کاری شهردار جدید سی سخت کذب است/درخواست تابناک از مقامات استانی و شهرستانی

به گزارش خبرنگار سیاسی تابناک کهگیلویه و بویر احمد،بعد از انتشار رزومه احسان جوکار که قرار است به عنوان شهردار جدید شهر سی سخت سکان شهرداری را به دست بگیرد مورد واکنش های زیادی از قشرهای سیاسی و اجتماعی شهر قرار گرفت و این سایت خبری تحلیلی را ملزم به پیگیری رزومه فرد مورد نظر کرد و در همان تحقیقات اولیه ادعاهای احسان جوکار توسط تعدادی از مقامات ارشد دولتی در استان فارس رد گردید.
احسان جوکار متولد شهرستان کازرون که در جلسه انتخاب شهردار توسط  شورای شهر سی سخت توانسته بود ۴ رای موافق را کسب کند با ارسال رزومه خود ادعای  شهردار نمونه استان فارس در مدیریت بحران وپرداخت بدهی های شهرداری از نگاه استانداری ومدیرکل دفترامورشهری وشوراهای استانداری فارس درسال۱۳۹۷ و ادعای عضو شورای فرهنگی استان فارس ومشاور ارشد استاندار در استان فارس را داشت که این ادعاها بعد از پیگیری خبرنگار تابناک توسط تعدادی از مقامات دولتی استان فارس رد گردید.
بنا بر این خبر،این رسانه خبری با توجه به مستندات دقیق و موثقی که در خصوص بخشی از رزومه کاری احسان جوکار در دست دارد ضمن احترام جایگاه شورای اسلامی شهر سی سخت از استاندار کهگیلویه و بویر احمد،معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویر احمد،فرماندار شهرستان دنا،مدیرکل دفترامورشهری وشوراهای استانداری کهگیلویه و بویر احمد و شورای اسلامی شهر سی سخت خواستار رد تایید صلاحیت احسان جوکار به عنوان شهردار توریستی ترین شهر استان کهگیلویه و بویر احمد می باشد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویر احمد،این رسانه خبری در گزارش های جدید با ورود به سایر بخش های انتخاب احسان جوکار توسط اعضای شورای اسلامی دور پنجم شهر سی سخت جهت تنویر افکار عمومی اقدام خواهد کرد.

رزومه کاری ارسالی  احسان جوکار برای شورای اسلامی شهر سی سخت:

احسان جوکار

متولد۱۳۵۹

تکنسین نقشه برداری تحت تعلیم وزیرنظر مهندسین اکراینی و روسی در نیروگاه اتمی بوشهر. 

_کارشناس ارشد مهندسی تولیدات گیاهی

_مدیرعامل بزرگترین شرکت راه وساختمان سهامی عام در استان فارس

_طراح ونقشه بردار ساختمانهایzk1،zk2 درنیروگاه اتمی بوشهر(ساختمانهای مغذی رآکتور هسته‌ای )با همکاری برترین مهندسین خبره ایران،روسیه واکراین.

_ناظرویژه استاندار برتنظیم بازار در استان فارس وبازرس نمونه استان.

_شهردار سلطان شهر

_شهردار کنارتخته

_شهردار کوپن

_شهردار میمند

شهردار نمونه استان فارس در مدیریت بحران وپرداخت بدهی های شهرداری از نگاه استانداری ومدیرکل دفترامورشهری وشوراهااستانداری فارس درسال۱۳۹۷

قاری ممتاز کشوردررشته قرائت قرآن دربین دانشجویان علمی کاربردی کل کشور.

_نفراول مسابقات اذان در استان فارس

_نفراول مسابقات کشتی،والیبال،فوتسال،کاراته درمنطقه ۵کشور ودانشجویان کل کشور.

مسئول هیئت مذهبی صاحب الزمان عج وعضو بزرگترین هئیت مذهبی در شهرستان کازرون.

_عضو شورای فرهنگی استان فارس ومشاور ارشد استاندار در استان فارس.

_مدیر تصفیه بزرگترین شرکت عمرانی و ساختمانی (سهامی عام)با ۸میلیار سرمایه اولیه در استان فارس_

_مدیر نمونه در شهرستان فیروزآباددرسال۱۳۹۷

و...

انتهای پیام/
علی جانی پور خبرنگار سیاسی تابناک کهگیلویه و بویر احمد