در شورای ترافیک بویراحمد چه گذشت ؟
کناری : مدیریت ارث پدری نیست / مدیران کم کار به کمیته تخلفات معرفی می شوند
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، فرماندار بویراحمد در جلسه شورای ترافیک شهرستان با تاکید بر اجرای مصوبات شورای ترافیک گفت: مدیریت ارث پدری نیست و همه کسانی که در حوزه‌های مختلف شهرستان بویراحمد مسئولیت دارند باید بدانند آن مدیری که نمی‌تواند کار و وظیفه شرعی و قانونی خودش را انجام بدهد، پاسخگویی به مطالبات مردم باشد.
رئیس شورای ترافیک شهرستان با ابراز گلایه از برخی مدیران اظهار داشت: عدم حضور برخی از اعضای شورای ترافیک و بی‌توجهی به این مقوله، همچنین مصوبات شورای ترافیک شهرستان و استان، نارضایتی‌های عمومی را در پی خواهد داشت.
وی با اشاره به وظایف شورای ترافیک در بررسی و کاهش بار ترافیکی شهر خاطرنشان کرد: پیگیری طرح ترافیک شهر یاسوج در دستور کار این فرمانداری است و اجرای آن اثرات متفاوتی بر جنبه های مختلف حیات اجتماعی شهروندان خواهد داشت.
کناری تصریح کرد: برای اجرایی شدن مصوبات شورای هماهنگی ترافیک شهرستان ناگزیریم رفتار خود را تغییر داده و با هماهنگی استاندار این مدیران را به کمیته تخلفات معرفی کنیم.
کناری در بخش دیگری از سخنانش ضمن انتقاد از عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان در خصوص ساماندهی و راه اندازی پیست اسکی ادامه داد: چرا پیست اسکی کاکان که از مهمترین ظرفیت‌های گردشگری و ورزشی کهگیلویه وبویراحمد در فصل زمستان محسوب می‌شود این روزها در تعطیلی به سر می‌برد.