اطلاعیه؛
آمادگی انجمن جوانان لنده برای جمع آوری نذورات و خیرات پایان سال و توزیع بسته های بهداشتی

در اقدامی انجمن جوانان لنده در نظر دارد، نذورات پایان سال مردم لنده را جمع آوری و با تهیه بسته های بهداشتی و توزیع آنان میان نیازمندان از شیوع ویروس کرونا جلوگیری نماید.

آمادگی انجمن جوانان لنده برای جمع آوری نذورات و خیرات پایان سال و توزیع بسته های بهداشتی

تابناک کهگیلویه و بویراحمد؛ یکی از سنت های دیرینه ایرانیان پخش خیرات و نذورات در روزهای پایانی سال است. مردم مناطق مختلف در این روزها عمدتا اقدام به پخت غذاهای گرم میکنند و هر خانواده میان ساکنین محل خود توزیع میکند که امسال با توجه به خطر شیوع ویروس کرونا شوراهای سلامت مناطق مختلف اعلام داشتند خانواده ها از توزیع و پخش خیرات و نذورات خودداری کنند.

بنابراین گزارش در اقدامی، گروه جهادی انجمن جوانان لنده برنامه دارند نذورات ساکنین شهر لنده را جمع آوری تبدیل به بسته های بهداشتی نمایند و به دست نیازمندان برسانند.

انجمن جوانان شهرستان لنده در اطلاعیه از مردم لنده درخواست کرد تا نذورات خود را تحویل آنان نمایند تا زیر نظر دفتر امام جمعه این شهرستان در میان نیازمندان توزیع نمایند.
در اطلاعیه این گروه جهادی آمده است؛

اطلاعیه

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ »
طوبی لِمَن أحسَن إلَی الِعبادِ و تَزَوَّدَ لِلمَعادِ

خوشا به حال آن که به بندگان خدا نیکی کند و برای آخرت خود زاد و توشه برگیرد.(امام علی علیه السلام)

شهروندان عزیز با توجه به شیوع ویروس کرونا و دستورالعمل شورای سلامت ، مبنی بر عدم توزیع خیرات آخر سال انجمن جوانان شهرستان لنده در نظر دارد تعدادی بسته ی بهداشتی برای ضد عفونی معابر و توزیع بین خانواده های نیازمند تهیه نماید.

با صرف هزینه ی مراسمات وخیرات دراین کارنیک، به یاری نیازمندان در پیشگیری از ویروس کرونا اقدام نمایید.

شماره کارت 6037701515614524 به نام مجتبی محمدی دبیر گروه جهادی انجمن جوانان شهرستان لنده