آخرین آمار مبتلایان به کرونا در ایران / کهگیلویه و بویراحمد 12 مورد جدید

پس از شناسایی و بستری شدن موارد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشور و انجام معاینات و تست‌های ویژه روی ایشان، شمار مبتلایان به ویروس به ۲۰ هزار و ۶۱۰ تن افزایش یافت این در حالی است که کهگیلویه و بویراحمد امروز دوباره یک جهش آماری داشت و تعداد مبتلایان ظرف 24 ساعت گذشته به 12 نفر رسید .

به گزارش «تابناک کهگیلویه و بویراحمد»؛ دکتر کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان گفت: با بررسی‌های انجام شده از میان افراد مشکوک، تا کنون ابتلای تعدادی از افراد از نظر ابتلا به ویروس کووید-۱۹ بر اساس شواهد آزمایشگاهی، قطعی گزارش شده و بر اساس آخرین نتایج آزمایش‌ها، ابتلای ۹۶۶ مورد جدید از ظهر گذشته تا امروز قطعی شده است.

وی افزود: از این جمع، ۲۳۲ تن در تهران، ۲۰ تن در قم، ۵۷ تن در گیلان، ۱۰۱ تن در اصفهان، ۵۵ تن در البرز، ۲۸ تن در مازندران، ۵۹ تن در قزوین، ۶ تن در گلستان، ۵۷ تن در خاراسن رضوی، ۲۲ تن در فارس، ۳۴ تن در لرستان، ۷۲ تن در آذربایجان شرقی، ۳۱ تن در خوزستان، ۵۲ تن در یزد، ۳۵ تن در زنجان، ۷ تن در کردستان، ۶ تن در اردبیل، ۵ تن در کرمانشاه، ۸ تن در کرمان، ۲۷ تن در همدان، ۵ تن در سیستان و بلوچستان، ۲ تن در چهارمحال و بختیاری، ۱۸ تن در ایلام، ۱۴ تن در آذربایجان غربی، ۱۲ تن در کهگیلویه و بویراحمد و یک تن در خراسان شمالی شناسایی شده اند.

جهانپور افزود: در ۲۴ ساعت اخیر، ۱۲۳ تن از مبتلایان جانشان را از دست داده‌اند؛ بنابراین، تا ظهر امروز آمار جان باختگان این بیماری در کشورمان به ۱۵۵۶ تن رسیده است. همچنین تا به امروز خوشبختانه ۷۶۳۵ تن بهبود یافته‌اند.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد با احتساب 12 نفر آمار افزایشی امروز ، امار کل مبتلایان در کهگیلویه و بویراحمد به 73 نفر رسید.
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا در ایران به صورت نقشه پویا یا برای مشاهده آمارها به صورت نمودارهای خطی و میله‌ای در بازه‌های زمانی متفاوت، اینجا را کلیک کنید.