قائم مقام ستاد جلیلی در یاسوج

قائم مقام ستاد مرکزی سعید جلیلی گفت: در ادبیات ما شهدا مسیر و راه ما، آرمان و باور‌های ما هستند، ما خود را مدیون شهدا می‌دانیم.
کد خبر: ۱۱۷۲۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۴ 23 June 2024

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سردار رحیم نوعی اقدام در مراسم افتتاح ستاد مرکزی سعید جلیلی در شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: این تجمع با عظمت را گرامی می‌دارم، خاطرات بسیار زیبایی از شما مردم این استان دارم، ادب، اخلاق، صمیمیت، صداقت، سربازی ولایت و وطن دوستی را از شما یاد گرفتم.

وی اظهارکرد: خدا را گواه می‌گیرم هر از چند گاه دوستانی از استان کهگیلویه و بویراحمد را در تهران می‌بینم، می‌گویم سلام من را به وجب وجب این استان برسانید.

قائم مقام ستاد مرکزی سعید جلیلی خاطرنشان کرد: برادر دو شهید و جانباز ۷۰ درصد، شاگرد شهید باکری و خاک پای شهید سلیمانی و خاک پای شما مردم شریف هستم، ما گفتمان و روش‌های خاصی داریم، در ادبیات ما که ادبیات انقلاب و امام است خود را خدمت‌گزار انقلاب می‌دانیم، نگاه ما همیشه از پایین به بالاست و خود را خدمت‌گزار می‌دانیم.

نوعی اقدم تصریح کرد: برای اینکه غبار غم بر کودک کودکستانی ایرانی ننشیند، جانمان را فدا می‌کنیم، افتخار ما اینست که اگر سعادتی باشد، در هر لباسی خدمت‌گزار ملت هستیم، ملت ارباب و معیار است، مقبولیت ملت برای ما ملاک است.

وی ادامه داد: در ادبیات ما شهدا مسیر و راه ما، آرمان و باور‌های ما هستند، ما خود را مدیون شهدا می‌دانیم، شهدای این استان در رکاب امام خود جان دادند، اما یک وجب خاک ندادند.

وی گفت: نگاه‌مان به داخل ایران است، خدا را ارباب می‌دانیم، رب ما ارباب است، از دشمن کدخدا نمی‌گیریم، توجه ما به اهل بیت (ع) و راه معنویت، و اخلاقیات است.

نوعی اقدم تصریح کرد: حادثه سقوط بالگرد اتفاق افتاد، هنوز غروب نشده بود، متوجه شدیم رئیس جمهور و یارانش به شهادت رسیده است، از همان لحظه که بر ما مسلم شد، بنده به فکر افتادم که چه کسی رئیس جمهور شود. من به آقای جلیلی رسیدم، و از آقای جلیلی خواستیم که در صحنه حضور پیدا کنند.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: دشمن در کمین است، مگر می‌شود منتظر ایستاد، ما باید همراه با آقای جلیلی ادامه دهنده راه شهید رئیسی باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار